0,00zł

Do Kasy

Redragon K585 DITI jednoręczna mechaniczna klawiatura do gier RGB, brązowe przełączniki, profesjonalna klawiatura do gier typu C z 7 wbudowanymi klawiszami makro, odłączana podpórka na nadgarstek, 42 klawisze

Opinie:
(0)
  • Marka: Redragon
  • Model: B07XYWZNSD
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 18:02 CET - więcej
202,35zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Przełącznik brązowy
Smukła i dotykowa – klawiatura K585 pozbywa się tych dodatkowych klawiszy i utrzymuje najbardziej przydatne w smukłym i przenośnym opakowaniu. Wszystkie klawisze akcji klawiatury znajdują się w jednym wygodnym miejscu. Nie musisz się martwić o błędne kliknięcia. Małe dotykowe opinie z niższym hałasem przełączników Redragon Brown pozwala opanować rytm pola bitwy i uczynić cię MVP.
Graj do wygrania – dzięki 7 programowalnym klawiszom makro, wiązanie wielu poleceń i natychmiastowe ich aktywowanie jest proste i szybkie. Przypisz pojedyncze lub wiele uderzeń klawiszy do dowolnego klawisza makro, aby zaoszczędzić cenny czas w środku bitwy.
Rozświetl swoją drogę – 5 trybów podświetlenia RGB można wybrać z 16,8 milionami kolorów. Wspaniałe i niesamowite efekty świetlne pozwalają światłu zwycięstwa siedzieć spustoszenie w ciemności.
Port USB Pass-Through – pozycjonowany do nieprzerwanej gry i gotowy do myszy, adaptera zestawu słuchawkowego lub innego urządzenia USB.
Forma i funkcja - Ergonomicznie zaprojektowany z odłączaną sekcją podłokietnika połączoną magnesami, podpórka na nadgarstek zapewnia doskonałe wsparcie, aby ułatwić użytkowanie.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Przełącznik brązowy
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..