0,00zł

Do Kasy

Magnetyczna drewniana gra wędkarska - Nauka umiejętności motorycznych z rybami na wędkę - Wielofunkcyjne zwierzęta wędkarskie Edukacyjne zabawki edukacyjne dla dziecka w wieku 1,2,3,4 Dimweca

Opinie:
(0)
  • Marka: Dimweca
  • Model: B07Z7FQ5QQ
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 01:40 CET - więcej
50,82zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 1
Kolor: Zabawki wędkarskie
⊙[Zabawna zabawka wędkarska] Pomagając w ciągłej nauce i rozwoju, ćwicząc zdolność koordynacji ręka-oko i poprawiając koncentrację, drewniana zabawka wędkarska ma wiele sposobów zabawy, z niekończącą się zabawą, pozwalając dzieciom awansować do poziomu małych talentów w łowieniu ryb.
⊙[Uroczy wygląd] Magnetyczna drewniana zabawka do gry wędkarskiej pozwala dziecku dostrzec kolory i rozpoznawać liczby w grze, zapewnia kolorowe ryby i cylindry oraz ma ładny wygląd.
⊙[Wybrany materiał] Magnetyczna zabawka wędkarska wykonana jest z wysokiej jakości drewna, które jest odporne na upadek i ścieranie, z przyjazną dla środowiska farbą powierzchniową, bez zapachu i trwa przez długi czas, gładki proces polerowania, okrągły i bez zadziorów , bez szkody dla rąk dzieci.
⊙[Specjalny sposób na naukę] Wystarczająco wymagająca, aby zapewnić dzieciom rozrywkę, magnetyczna gra wędkarska dla dzieci jest doskonałym narzędziem do nauczania, które rozwija koordynację rąk i oczu Twojego dziecka, a także ich umiejętności motoryczne i jest wystarczająco łatwa, aby promować pewność siebie.
⊙[Idealny prezent] Może pomóc dzieciom początkowo osiągnąć oświecenie estetyczne i nauczyć się rozpoznawać przedmioty i formę, zabawka wędkarska Montessori to fajny pomysł na prezent, idealny do podarowania dziecku na urodziny i święta.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 1
Kolor Zabawki wędkarskie
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..