0,00zł

Do Kasy

Magnetyczna drewniana gra wędkarska - Nauka umiejętności motorycznych z rybami na wędkę - Wielofunkcyjne zwierzęta wędkarskie Edukacyjne zabawki edukacyjne dla dziecka w wieku 1,2,3,4 Dimweca

Opinie:
(0)
  • Marka: Dimweca
  • Model: B07Z7FQ5QQ
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 01:40 CET - więcej
50,82zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 1
Kolor: Zabawki wędkarskie
⊙[Zabawna zabawka wędkarska] Pomagając w ciągłej nauce i rozwoju, ćwicząc zdolność koordynacji ręka-oko i poprawiając koncentrację, drewniana zabawka wędkarska ma wiele sposobów zabawy, z niekończącą się zabawą, pozwalając dzieciom awansować do poziomu małych talentów w łowieniu ryb.
⊙[Uroczy wygląd] Magnetyczna drewniana zabawka do gry wędkarskiej pozwala dziecku dostrzec kolory i rozpoznawać liczby w grze, zapewnia kolorowe ryby i cylindry oraz ma ładny wygląd.
⊙[Wybrany materiał] Magnetyczna zabawka wędkarska wykonana jest z wysokiej jakości drewna, które jest odporne na upadek i ścieranie, z przyjazną dla środowiska farbą powierzchniową, bez zapachu i trwa przez długi czas, gładki proces polerowania, okrągły i bez zadziorów , bez szkody dla rąk dzieci.
⊙[Specjalny sposób na naukę] Wystarczająco wymagająca, aby zapewnić dzieciom rozrywkę, magnetyczna gra wędkarska dla dzieci jest doskonałym narzędziem do nauczania, które rozwija koordynację rąk i oczu Twojego dziecka, a także ich umiejętności motoryczne i jest wystarczająco łatwa, aby promować pewność siebie.
⊙[Idealny prezent] Może pomóc dzieciom początkowo osiągnąć oświecenie estetyczne i nauczyć się rozpoznawać przedmioty i formę, zabawka wędkarska Montessori to fajny pomysł na prezent, idealny do podarowania dziecku na urodziny i święta.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 1
Kolor Zabawki wędkarskie
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..