0,00zł

Do Kasy

Vanplay 43-Elementowy Drewniany Zestaw Lekarski do Zabawy w Udawanie z Funkcjonalnym Stetoskopem - Zabawka Dla Dziewczynek, Różowy

Opinie:
(0)
  • Marka: Vanplay
  • Model: B081DC45MJ
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 18:08 CET - więcej
129,99zł
Drewniany zestaw narzędzi dentystycznych dla dzieci: Zestaw zawiera łącznie 43 narzędzia i akcesoria, w tym 1 stetoskop, który słyszy bicie serca, 1 magnetyczne zęby, 1 regulowany termometr, 1 strzykawkę, 1 uroczą lalkę, 1 strój lekarza, itp, niech Twoje dziecko ma więcej prawdziwych doświadczeń medycznych.
Stetoskop dla dzieci Role Playing Game: Prawdziwy stetoskop jest idealny do wprowadzenia młodych dzieci do przyszłej kariery w medycynie i pomóc złagodzić obawy o nadchodzące wizyty u lekarza.
Bezpieczny, nietoksyczny i przyjazny dla środowiska materiał: Większość narzędzi wykonana jest z ekologicznych, odnawialnych materiałów drewnianych, wysokiej jakości etui z materiału ABS, a niektóre części stetoskopu i gumy są magnetyczne, nietoksyczne farby bezpieczne dla zabawy dziecka.
Gra edukacyjna: Zachęcaj dzieci do udawania gier fabularnych, przebierania się i opowiadania historii z przyjaciółmi i rodziną, wzmacniając ich komunikację, koncentrację i skupienie, koordynację ręka-oko i drobne umiejętności motoryczne.
Bezpieczne dla dzieci: Narzędzie lekarza dla małych dzieci ręce, gładka krawędź i trwałe nie zaszkodzi dzieciom, nadaje się dla dzieci powyżej 3 lat, jest idealnym prezentem na Boże Narodzenie, Xmas, Halloween i prezenty urodzinowe.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..