0,00zł

Do Kasy

1,7 l, hermetyczny dozownik mleka w proszku, przenośna skrzynka na mleko w proszku, pojemnik na proszek z łyżeczką, obsługa jedną ręką, zdejmowany, do przechowywania mleka w proszku dla dzieci, owoców i żywności

Opinie:
(0)
  • Marka: Vientiane
  • Model: B081M34FGM
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 18:08 CET - więcej
110,99zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 1.7L
Kolor: biały/brązowy
Bezpieczny i niezawodny materiał – wszystkie części pudełka na mleko są wykonane z nietoksycznych i nieszkodliwych materiałów, które są dopuszczone do kontaktu z żywnością, wspierają sterylizację w wysokiej temperaturze. Bezpieczeństwo jest najważniejsze. (Do czyszczenia pojemnika nie należy używać temperatury powyżej 80 °C. W przeciwnym razie pudełko odkształca się !)
Wzmocnienie uszczelki – pierścień uszczelniający pokrywy jest powiększony, posiada zakrzywiony design, który znacznie poprawia wydajność uszczelniania, zapobiega przedostawaniu się wilgoci i bakterii.
Jednorazowa prasa – naciśnij górny przycisk, aby zamontować, naciśnij ponownie, aby otworzyć jedną rękę, a humanizowana konstrukcja sprawi, że będziesz szczęśliwa, co widzimy z tobą
Wbudowane narzędzia –czasami przygotowanie mleka z proszku wymaga dokładnego odmierzenia. Nasz pojemnik na mleko jest wyposażony w wbudowane ilościowe narzędzie. Jeśli przekroczysz łyżkę i ostrożnie zeskrobujesz nadmiar mleka w proszku, możesz dokładnie uzyskać łyżkę mleka w proszku.
Łatwa do czyszczenia – większość części można zdemontować, jest łatwa do czyszczenia po rozłożeniu i można wyczyścić każdy kąt, dzięki czemu zaoszczędzisz najwięcej czasu.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 1.7L
Kolor biały/brązowy
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..