0,00zł

Do Kasy

Armatka piankowa, lanca, butelka 1 l, regulowany dozownik mydła, kompatybilny z szybkozłączem 1/4" i myjką wysokociśnieniową Kärcher Karcher K2 K3 K4 K5 K6 K7 (z wodoodporną taśmą klejącą)

Opinie:
(0)
  • Marka: Stone Banks
  • Model: B0834PLCZK
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 18:28 CET - więcej
87,79zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: A -Kompatibel mit Karcher & 1/4" Serie
Kompatybilna z myjkami wysokociśnieniowymi Kärcher i 1/4" szybkozłączkami – Armatka z pianki śnieżnej jest kompatybilna z akcesoriami do myjek wysokociśnieniowych 1/4" i armaturą przyłączeniową Kärcher k K2/K3/K4/K5/K6/K7. Zakres ciśnienia: 100 bar – 220 bar (1400 PSI – 3200 PSI).
【Gruba pianka】 – wystarczy napełnić butelkę pianową środkiem do mycia samochodu i ciepłą wodą w stosunku 1:4 (zaleca się 20% szamponu + 80% wody), dzięki czemu na powierzchni może powstać gruba warstwa pianki.
【Łatwa obsługa】 – dozownik mydła z pianki śnieżnej jest kompatybilny z pistoletem wysokociśnieniowym serii Kärcher K2-K7 i można regulować ilość i kształt strumienia wody poprzez ustawienie górnego przycisku.
Szerokie zastosowanie – 1-litrowa butelka z pianki do myjki wysokociśnieniowej może być używana w samochodach, motocyklach, podłogach, oknach, podjazdach, torach parkingowych itd. Jest to idealny wybór, aby zaoszczędzić czas i być najlepszym prezentem dla Twojej rodziny.
【Gwarancja posprzedażowa】 – W przypadku niezadowolenia z towarów i usług, prosimy o niezwłoczny kontakt z nami. Będziemy służyć tak długo, aż będziesz zadowolony. nan
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar A -Kompatibel mit Karcher & 1/4" Serie
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..