0,00zł

Do Kasy

Mmester Budzik projekcyjny, kolorowy kalendarz ekranowy, osobista stacja pogodowa do sypialni, zegar z możliwością przyciemniania projektora podwójne alarmy wyświetlacz LCD data godziny temperatura wilgotności.

Opinie:
(0)
  • Marka: Mmester
  • Model: B083GRCNRK
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 18:29 CET - więcej
48,62zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: Style2
Kolor: Czarny
Wielofunkcyjny budzik cyfrowy: czas wyświetlania budzika (12 / 24 cm), kalendarz (MM / DD), dzień roboczy, ikona pogody, temperatura (C/F), funkcja wilgotności i alarmu, obsługa funkcji drzemki. W zależności od stanu pomieszczenia budzik może przewidzieć trend wilgotności i temperatury w ciągu najbliższych 12 godzin.
【Idealny wybór】Kolorowy podświetlany wyświetlacz LED ze wskaźnikiem trendów pogodowych, aby pokazać nadchodzące trendy pogodowe. Kolorowy wyświetlacz tego zegarka pokazuje godzinę. Posiada również funkcję alarmu, dzięki czemu nie przegapisz żadnych uderzeń. Ma powtarzający się wzór.
【Wyświetlacz LCD】: Podświetlany kolorystycznie wyświetlacz LCD wygląda pięknie w domu lub biurze i jest idealny do sprawdzania czasu w nocy, nie przeszkadzając nikomu.
【Regulowana projekcja】: Wyświetlaj czas i temperaturę na suficie lub ścianie, dzięki czemu można łatwo określić godzinę w łóżku. Wyreguluj projektor tam i z powrotem, zmień jasność projekcji i odwróć projekcję w temperaturze 180°, aby uzyskać maksymalną ostrość.
【Zasilany przez port USB i baterię AA】: Dwie metody zasilania sprawiają, że budzik jest bardziej elastyczny w codziennym użytkowaniu. Budzik projekcyjny jest zasilany 2 bateriami AAA (nie jest dołączony, bateria budzika nie powinna używać wysokoenergetycznych baterii alkalicznych) lub wejścia DC 4,5 V (w tym kabel USB, nie zawiera głównego adaptera).
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar Style2
Kolor Czarny
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..