0,00zł

Do Kasy

Fdit DIY mini palec deskorolka drewniana deskorolka drewniana deska na palec kreatywne palce ruch nowość biurko drewniana podstrunnica zabawka (1 #)

Opinie:
(0)
  • Marka: Fdit
  • Model: B083J8RP1L
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 18:29 CET - więcej
32,39zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: 1#
Wykonany z 5-warstwowego wysokiej jakości materiału z drewna klonowego, solidny i trwały, o dobrej fakturze i długiej żywotności.
Wyposażony w koła z całkowicie zamkniętym łożyskiem, zapewniają bardziej płynne wrażenia, skutecznie zmniejszają tarcie, co zwiększa żywotność deskorolki palcowej.
Pokrowiec na deskę z grubą podkładką PU, miękki i wygodny w dotyku, antypoślizgowy i nie uszkadza palców.
Elastyczna guma o mocnej konstrukcji ze stopu niklu, ma dobrą amortyzację, łatwo kołysać się z boku na bok jak prawdziwa deskorolka.
Pełny zestaw z pudełkiem, łatwy w instalacji, możesz go nosić i bawić w dowolnym momencie ze względu na jego mały rozmiar i niewielką wagę.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor 1#
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..