0,00zł

Do Kasy

Fuyit Krążki drewniane 30 sztuk krążki drewniane 5 – 6 cm z otworem niedokończone koła drewniane do DIY rzemiosło plasterki drewniane wesele kawałki pośrednie święto

Opinie:
(0)
  • Marka: Fuyit
  • Model: B083TZ5PQV
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 10:21 CET - więcej
59,74zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 30pcs 5-6cm Wood Slices
✿ Naturalna i oryginalna: drewniane koła są wykonane z naturalnego drewna sosnowego z korą. A nieco kory drewnianej może częściowo spadać z szyby. kory mogą się różnić, ale średnio wynoszą od 6 do 6 cm i ok. 1 cm grubości. Niektóre kory drewniane mogą częściowo spadać z szyby.
✿ Wstępnie oszlifowana i polerowana: każda tarcza została oszlifowana, aby powierzchnia była gładka i wystarczająco bezpieczna do malowania, rysowania lub pisania.
✿ Łatwe w użyciu: 30 sztuk płatków drzewka – średnica: ok. 6,5 cm – 6,5 cm, grubość: ok. 0,34". Łatwe do pisania lub malowania. Każda szyba posiada otwór i otwór o długości 10 m z juty oraz czerwono-białą przędzę.
✿ Idealnie nadają się do samodzielnego wykonania: idealne do każdego projektu "zrób to sam": malowanie ręczne, podstawki, rekwizyty do zdjęć, ozdoby bożonarodzeniowe, dekoracje weselne itd.
????Obsługa klienta – zadowolenie klienta jest zawsze najwyższym priorytetem. W razie problemów z naszym produktem prosimy o niezwłoczny kontakt. Zaproponujemy zadowalające rozwiązanie w ciągu 24 godzin.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 30pcs 5-6cm Wood Slices
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..