0,00zł

Do Kasy

TE-Trend Niedźwiedź pluszowy miś ogromna przytulanka XXL miś pluszowy duży miś pluszowy pluszowy miś 120 cm ciemnobrązowy brązowy

Opinie:
(0)
  • Marka: TE-Trend
  • Model: B084WVT91R
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 18:32 CET - więcej
134,01zł
Duży miś ciemnobrązowy z puszystego pluszu w połączeniu z wysokiej jakości kokardką, która jest również podszyta i dzięki temu zawsze zachowuje swój kształt.
Miś pluszowy XXL jasnobrązowy z puszystego pluszu ma wymiary ok. 120 x 53 x 31 cm i waga 1500 g.
Ogromny miś w kolorze ciemnobrązowym w formacie XXL to idealny prezent dla ukochanych kobiet i mężczyzn, a także dzieci, które chcą pokazać swoim bliskim swoje głębokie przywiązanie.
Miś Giant Teddy Bear z pluszu jest nadal ponadczasowymi przedstawicielami, którzy nadal zapewniają wysoką akceptację, a przede wszystkim obdarowanemu dużo radości.
Nasza kolekcja TE-Trend Big Teddy Bear odpowiada normie EN71, a pluszowe misie można prać w temperaturze do 30°C. Od niemieckiego sprzedawcy z Niemiec.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..