0,00zł

Do Kasy

PAW Patrol 6055105-1 Psi Patrol: Mini Pluszaki ,24.0 Liczyć- losowy model

Opinie:
(0)
  • Marka: PAW PATROL
  • Model: B084Z13PB9
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 18:39 CET - więcej
29,68zł
Przytul się do swoich ulubionych piesków z Psiego Patrolu! Te 5-calowe pluszaki mają idealny rozmiar dla najmłodszych fanów tego kultowego serialu.
Wykonane z przytulaśnego materiału, pieski ubrane są w swoje stroje i czaokę Psiego Patrolu! Pluszaki charakteryzują się realistycznymi detalami, które sprawiają, że pieski wyglądają jak żywe!
Zbierz wszystkie pieski z kolekcji Mini Plusz i odgrywaj ulubione misje ratunkowe u siebie w domu! Sprzedawane oddzielnie.
Pluszaki Psi Patrol Mini Plush Pups są odpowiednie dla dzieci powyżej 3 roku życia. Idealnie sprawdzą się do zabawy i jako przytulanka do spania!
Zawiera: 5" pluszaka Mini Plush Pup
Kolor / Losowy model: Ten model jest dostarczany przez producenta jako losowy asortyment kilku modeli i / lub kolorów. Dlatego nie możemy zaoferować Państwu konkretnego modelu i / lub koloru. W ten sposób, potwierdzając swoje zamówienie, otrzymasz jeden z modeli pokazanych na obrazku, w zależności od dostępnych zapasów. Dziękuję za zrozumienie.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..