0,00zł

Do Kasy

LOL Surprise Clubhouse domek dla lalek z ponad 40 niespodziankami. 2ekskluzywne lalki, 7 miejsc spotkań, kuchnia, sypialnia, patio, sala gier i nie tylko! Meble i akcesoria. Dla dziewczynek w wieku 4+

Opinie:
(0)
  • Marka: L.O.L. Surprise!
  • Model: B085B1SYBX
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 18:40 CET - więcej
214,90zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 1 Sztuka
Kolor: Multi
PONAD 40 NIESPODZIANEK WEWNĄTRZ - Odkryj ponad 40 niespodzianek w idealnym miejscu spotkań lalek LOL Surprise. To idealny domek dla lalek!
2 EKSKLUZYWNE LALKI - Zestaw zawiera lalkę LOL Surprise i lalkę chłopca. Lalki chłopięce są anatomicznie poprawne.
7+ MIEJSC SPOTKAŃ - pokój gier, strefa do jazdy deskorolką, patio z hamakiem, pokój filmowy, przestrzeń do obserwacji gwiazd, sypialnia z łóżkiem dla lalki, kuchnia i nie tylko!
POWIĘKSZA SIĘ DO 91cm+ - zestawy rozkładają się, tworząc zabawny domek dla lalek z uroczymi meblami. Po skończonej zabawie złóż akcesoria do domku oraz lalki i ruszaj w drogę.
DUŻO ZABAWY - Rozpakuj ten uroczy zestaw, aby odkryć domek dla lalek, meble i akcesoria, w tym fotel do relaksu, hamak, gry zręcznościowe, stół do piłkarzyków, łóżko i nie tylko. Idealny zestaw dla dziewczynek od 4 lat.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 1 Sztuka
Kolor Multi
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..