0,00zł

Do Kasy

LOL Surprise Hair Salon - Salon fryzjerski z ekskluzywną mini lalką - 50 niespodzianek z akcesoriami - od 6 lat

Opinie:
(0)
  • Marka: L.O.L. Surprise!
  • Model: B085JKQYGM
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 18:40 CET - więcej
258,16zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: OneSize
Kolor: Wielokolorowy
ODKRYJ 50 NIESPODZIANEK - Odkryj 50 tajemniczych niespodzianek w LOL Surprise Hair Salon- pierwszy zestaw przeznaczony dla lalek LOL Surprise z prawdziwymi włosami!
SPOSOBY ZABAWY - Jest wiele sposobów zabawy tym zestawem: salon fryzjerski, garderoba, wysuwany wybieg dla lalek, lustro ze światłami, broka, kreda do włosów i o wiele więcej!
EKSKLUZYWNA LALKA - Zestaw Hair Salon zawiera ekskluzywną mini lalkę LOL Surprise JK Prim! Prim ma prawdziwe włosy, ubrania i naprawdę wysokie buty
DLA CIEBIE I TWOJEJ LALKI - Lustro z działającymi światłami stanie się dla Ciebie bezcenne! Ten zestaw zawiera również brokat i kredę do włosów, których możesz używać zarówno Ty, jak i Twoja lalka!
STYLIZUJ WŁOSY LALKI - za pomocą zlewu, który naprawdę rozpyla wodę, myj, a następnie szczotkuj i stylizuj włosy swojej lalki! Upewnij się, że używasz dołączonych akcesoriów, aby naprawdę pochwalić się nową fryzurą na wybiegu!
SKŁADA SIĘ DO TOREBKI - Zestaw LOL Surprise Hair Salon fryzjerski składa się w uroczą torebkę, którą możesz zabrać ze sobą po skończonej zabawie. Style mogą się różnić
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar OneSize
Kolor Wielokolorowy
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..