0,00zł

Do Kasy

Carrera FIRST Mario Kart™ - Royal Raceway tor samochodowy dla dzieci od 3 lat | 2,4 m tor wyścigowy z Mario i Yoshi | z oryginalnym dźwiękiem Mario Kartt I prezenty dla dzieci na Boże Narodzenie

Opinie:
(0)
  • Marka: Carrera
  • Model: B085V7W3RT
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 04/11/2022 22:42 CET - więcej
163,59zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: wielokolorowa
Ekstremalna zabawa dla najmłodszych: ergonomiczna obsługa dla początkujących i odpowiedni dla dzieci kolor toru wyścigowego zapewniają najwyższą przyjemność z jazdy najmłodszym.
Podwójna zabawa bez końca: cały system kolei wyścigowych z serii jest zasilany bateriami i gwarantuje długotrwałą przyjemność z jazdy do 6 godzin w trybie ciągłym.
Oryginalna licencja Nintendo: ekskluzywna licencja Nintendo sprawia, że wyścigowe samochody z Mario & Yoshi wyglądają jak w grze wideo Nintendo. Jeszcze więcej uczucia karty zapewnia zintegrowane pudełko z funkcją z prawdziwym dźwiękiem Mario.
Absolutna zabawa dla najmłodszych: podpórki Easy Clip torów wyścigowych First umożliwiają łatwy i stabilny montaż i demontaż toru dziecięcego – również idealne do podróży.
Idealny prezent na Boże Narodzenie: niezależnie od tego, czy jest to duży czy mały, tor samochodowy jest właściwym prezentem na Boże Narodzenie, zarówno dla chłopców, jak i dziewcząt – Merry Christmas!
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor wielokolorowa
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..