0,00zł

Do Kasy

SUPERTHINGS RIVALS OF KABOOM - Power Band (PSTSP113SP00) z Enigmą, wersja hiszpańska

Opinie:
(0)
72,41zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Wielokolorowy
Power Band z efektami i dźwiękami, nowy dodatek SuperThings. Poczuj siłę SuperThings na nadgarstku dzięki paskowi Power Band!
Nadaj głosu swoim przygodom, obracając tarczę, każdy superThings ma swój własny, niepowtarzalny dźwięk i efekty świetlne w zależności od tego, czy jesteś łotkiem czy bohaterem. Przejdź do 4 różnych znaków i aktywuj 3 dźwięki na każdą znak, aby poczuć się jak superbohater lub superzłoczyńca Kaboom City
Zostań profesorem K, Kid Kazoom, Mr King lub Enigma dzięki 15 wyrażeniom i dźwiękom. Przesuń go, aby aktywować efekty dźwiękowe. Kaboom City jest teraz w Twoich rękach!
Zawiera 1 ekskluzywną figurkę Enigma. Uzupełnij swoją kolekcję! Zaskocz każdego jednym uderzeniem na nadgarstku i dźwiękami Twojego paska.
Dźwięk z wersją hiszpańską
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Wielokolorowy
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..