0,00zł

Do Kasy

2 w 1 Odkurzacz parowy, wycieraczka z mopem parowym o wysokiej temperaturze do pary pyłu zamiatanie mopa elektrycznego dla rodziny-biały Xuan - Worth Having

Opinie:
(0)
  • Marka: Aspirateur
  • Model: B086MSZPQ3
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 18:42 CET - więcej
489,87zł
Usługa: Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące odkurzacza, skontaktuj się z nami, odpowiemy w ciągu 24 godzin, Twoja satysfakcja jest naszym największym zadaniem
Praktyczne: odkurzanie i zakupy w tym samym czasie, można łatwo wyczyścić podłogę. Szybkie ogrzewanie, Nadaje się do wszystkich rodzajów podłóg.
Dokładne czyszczenie: wysoka temperatura pary wodnej może pomóc w czyszczeniu bakterii na głębokości bez pozostałości chemicznych, co jest szczególnie ważne dla zdrowia dziecka.
Oszczędność czasu: czyszczenie podłogi zajmuje tylko 20 minut. Możesz zaoszczędzić połowę swojego czasu na robieniu tego, co kochasz, bez martwienia się o to.
▶ Zawiera filtr HEPA dmuchane powietrze jest czyszczony przez filtrację do 99,95% (H13) lub 99,995% (H14). Zasysane powietrze jest prawie w 100% wolne od kurzu domowego, pyłków, alergenów roztoczów, pleśni, zarodników i zapachów.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...