0,00zł

Do Kasy

2 w 1 Odkurzacz parowy, wycieraczka z mopem parowym o wysokiej temperaturze do pary pyłu zamiatanie mopa elektrycznego dla rodziny-biały Xuan - Worth Having

Opinie:
(0)
  • Marka: Aspirateur
  • Model: B086MSZPQ3
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 18:42 CET - więcej
489,87zł
Usługa: Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące odkurzacza, skontaktuj się z nami, odpowiemy w ciągu 24 godzin, Twoja satysfakcja jest naszym największym zadaniem
Praktyczne: odkurzanie i zakupy w tym samym czasie, można łatwo wyczyścić podłogę. Szybkie ogrzewanie, Nadaje się do wszystkich rodzajów podłóg.
Dokładne czyszczenie: wysoka temperatura pary wodnej może pomóc w czyszczeniu bakterii na głębokości bez pozostałości chemicznych, co jest szczególnie ważne dla zdrowia dziecka.
Oszczędność czasu: czyszczenie podłogi zajmuje tylko 20 minut. Możesz zaoszczędzić połowę swojego czasu na robieniu tego, co kochasz, bez martwienia się o to.
▶ Zawiera filtr HEPA dmuchane powietrze jest czyszczony przez filtrację do 99,95% (H13) lub 99,995% (H14). Zasysane powietrze jest prawie w 100% wolne od kurzu domowego, pyłków, alergenów roztoczów, pleśni, zarodników i zapachów.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..