0,00zł

Do Kasy

ANTAPRCIS RC zdalnie sterowany robot dinozaura, programowalny, dinozaur ze światłem i dźwiękiem, inteligentna interaktywna zabawka z okularami, funkcja tańca i strzału, dla dzieci, chłopców i dziewczynek, prezent

Opinie:
(0)
  • Marka: ANTAPRCIS
  • Model: B08BQX9QDC
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 18:48 CET - więcej
399,99zł
Bioniczny design: Robot dinozaur bazuje na bionicznym prototypie tyranozaura. Jego głowa i ogon mogą się elastycznie i komfortowo poruszać podczas chodzenia. Dzięki oświetleniu LED w oczach i żywym efektom dźwiękowym zdalnie sterowany dinozaur pokazuje moc i prestiż starszych mężczyzn.
Tryb walki: tył dinozaura RC jest wyposażony w wyposażenie do walki, a więc kulki ssące. Po otrzymaniu sygnału walki RC ryczy dinozaur i przełącza się w tryb walki. Rozejrzenia się i eliminuje kulki ssące do celu. Ta zabawka pomaga wspierać odwagę dzieci, podczas gdy walczy z dinozaurami robotów.
Inteligentne rozpoznawanie dotykowe: dotknij obszaru indukcyjnego na głowie dinozaura, w reakcji, kołysze się głową i ogonem. Kilka możliwości reakcji zapewnia więcej zabawy podczas gry.
Programowanie akcji: za pomocą przycisku funkcyjnego można zaprogramować kilka akcji. Następnie rozpocznij grę, robot pokaże szereg akcji. Pomaga rozwijać kreatywność i wyobraźnię dzieci. Jeśli zamówisz 2 dinozaury, nie używaj ich w zamkniętej odległości, ponieważ jeden regulator steruje obydwoma dinozaurami.
Więcej zabawy: robot dinozaur nie tylko walczy, ale jest również utalentowanym aktorem. Może tańczyć z różnymi muzykami. Za pomocą pilota zdalnego sterowania można również przełączać między dwoma trybami: przesuwanie i chodzenie. Kilka funkcji zapewnia dzieciom więcej zabawy.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..