0,00zł

Do Kasy

ANTAPRCIS RC zdalnie sterowany robot dinozaura, programowalny, dinozaur ze światłem i dźwiękiem, inteligentna interaktywna zabawka z okularami, funkcja tańca i strzału, dla dzieci, chłopców i dziewczynek, prezent

Opinie:
(0)
  • Marka: ANTAPRCIS
  • Model: B08BQX9QDC
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 18:48 CET - więcej
399,99zł
Bioniczny design: Robot dinozaur bazuje na bionicznym prototypie tyranozaura. Jego głowa i ogon mogą się elastycznie i komfortowo poruszać podczas chodzenia. Dzięki oświetleniu LED w oczach i żywym efektom dźwiękowym zdalnie sterowany dinozaur pokazuje moc i prestiż starszych mężczyzn.
Tryb walki: tył dinozaura RC jest wyposażony w wyposażenie do walki, a więc kulki ssące. Po otrzymaniu sygnału walki RC ryczy dinozaur i przełącza się w tryb walki. Rozejrzenia się i eliminuje kulki ssące do celu. Ta zabawka pomaga wspierać odwagę dzieci, podczas gdy walczy z dinozaurami robotów.
Inteligentne rozpoznawanie dotykowe: dotknij obszaru indukcyjnego na głowie dinozaura, w reakcji, kołysze się głową i ogonem. Kilka możliwości reakcji zapewnia więcej zabawy podczas gry.
Programowanie akcji: za pomocą przycisku funkcyjnego można zaprogramować kilka akcji. Następnie rozpocznij grę, robot pokaże szereg akcji. Pomaga rozwijać kreatywność i wyobraźnię dzieci. Jeśli zamówisz 2 dinozaury, nie używaj ich w zamkniętej odległości, ponieważ jeden regulator steruje obydwoma dinozaurami.
Więcej zabawy: robot dinozaur nie tylko walczy, ale jest również utalentowanym aktorem. Może tańczyć z różnymi muzykami. Za pomocą pilota zdalnego sterowania można również przełączać między dwoma trybami: przesuwanie i chodzenie. Kilka funkcji zapewnia dzieciom więcej zabawy.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...