0,00zł

Do Kasy

EPOMAKER SKYLOONG SK64 64 klawisze, bez Bluetooth, klawiatura mechaniczna z podświetleniem RGB, ABS klawisze strzałki, wodoodporne IP64 programowalne do gier, Gateron, optyczny, czarny, biały

Opinie:
(0)
  • Marka: EPOMAKER
  • Model: B08CZ6C17D
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 18:53 CET - więcej
278,68zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: Gateron Optical Black
Kolor: biały
60% układu klawiatury z możliwością wymiany. Jako kompaktowa klawiatura mechaniczna o układzie 60%, SK64 naprawdę wykorzystuje każdy centymetr i zawiera cztery oddzielne klawisze strzałek, aby zapewnić najlepsze wrażenia. Ponadto, wyposażona jest w przełączniki optyczne Gateron, które nie tylko zapewniają trwałość, ale także możliwość wymiany na gorąco. Klawiatura Hotswap pozwala na swobodną wymianę na inne przełączniki optyczne bez konieczności lutowania. Możesz w pełni cieszyć się zabawą tworzenia własnej, niepowtarzalnej klawiatury.
Podświetlenie 16,8 milionów kolorów RGB. Dzięki podświetleniu, które zostało zaimplementowane z myślą o ukrytej funkcjonalności każdego klawisza, RGB nigdy nie było tak eleganckie jak na SK64. Możesz też ustawić 16,8 miliona kolorowych diod LED w tym zestawie tak, by reagowały na muzykę w trybie rytmu muzycznego, albo użyć dołączonego oprogramowania, by stworzyć swój własny schemat świetlny, który jest aktualizowany od czasu do czasu.
W pełni programowalny N-Key Rollover. Dzięki oprogramowaniu możesz nagrywać makra, dostosowywać zaawansowane funkcje, personalizować klawisze funkcyjne. SK64 to także n-key rollover i anti-ghosting. Możesz zarejestrować tyle klawiszy, ile jesteś w stanie nacisnąć na raz bez pomijania znaków w różnych trybach. Wbudowana pamięć flash może przechowywać konfiguracje klawiatury w trybie offline.
Wodoodporna płyta główna IP64, klawisze z materiału ABS. Płyta główna ma klasę wodoodporności IP64, dzięki czemu jest odporna na wszelkie zachlapania wodą i kurz. Jest całkowicie bezpieczna. Klawisze z materiału ABS są przyjemne w dotyku. To ma znaczenie, bo oznacza, że nakładki na klawisze będą służyły przez lata. Masz pełne wyposażenie, by miażdżyć zarówno w pracy, jak i w grze, ergonomiczna konstrukcja umożliwia długotrwałe użytkowanie bez zmęczenia.
Obsługa Windows + Mac i interfejs typu C. Naciśnij klawisze, by łatwo przełączać się między układem Windows i Mac, szczegółowy układ Windows+Mac spełnia potrzeby każdego użytkownika, by pracować wydajnie lub przełączać się między stanem gry i pracy. Interfejs typu-c zapewnia stabilne i wygodne połączenie
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar Gateron Optical Black
Kolor biały
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..