0,00zł

Do Kasy

PIXIO Coffee Abstract Series 60 magnetycznych bloków z bezpłatną aplikacją, bloki antystresowe, magnesy dla dzieci, zabawka na biurko, pomysł na prezent dla maniaków, abstrakcja 3D

Opinie:
(0)
  • Marka: PIXIO
  • Model: B08D3V2DGV
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 01:43 CET - więcej
157,38zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: brązowa, jasnobrązowa, brązowa, czarna
Zawiera 60 bloków magnetycznych: Ten zestaw powstał jako prezent dla miłośnika kawy. W pełni kompatybilny z innymi zestawami klocków PIXIO.
Zawiera cztery kolory: jasnobrązowy, brązowy i czarny. Ta miękka, bogata i płynna paleta kolorów jest dla miłośników wszystkiego, co jest naturalne. Rozpocznij swój dzień w dobrym stanie z kawą.
Bloki łączące się w dowolnej kolejności: każdy z bloków magnetycznych PIXIO ma boczną kostkę o średnicy 0,8 cala, waży mniej niż 1 g. Z 6 magnesami w środku. Przemyślane wzornictwo i magnetyzm dają nieskończone możliwości – nie jest to żaden zły sposób na budowanie. Łatwy montaż i demontaż.
Interaktywna aplikacja PIXIO: Bezpłatny kod promocyjny zawarty w zestawie bloków magnetycznych PIXIO, który daje dostęp do ekskluzywnej zawartości aplikacji. Pobierz, aby odkrywać ponad 1000 pomysłów.
PIXIO to certyfikat produktu: zaprojektowany w Europie i zgodny ze standardami bezpieczeństwa zabawek CE i ASTM. Dobra zabawka sensoryczna dla dzieci do rozwijania kreatywności, rozumowania przestrzennego, krytycznego myślenia, planowania. Świetnie sprawdza się jako zabawka do motoryki.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor brązowa, jasnobrązowa, brązowa, czarna
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..