0,00zł

Do Kasy

Becus Krótka blond peruka o szlifie pixie z grzywką, syntetyczne włosy, krótkie, proste warstwowe cięcie, peruki dla kobiet, krótkie włosy (jasny złoty blond)

Opinie:
(0)
  • Marka: BECUS
  • Model: B08FC4MK5R
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 10:21 CET - więcej
128,41zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 1 Count (Pack of 1)
Kolor: Jasnozłoty blond
❀Materiał--Krótka peruka została wykonana z wysokotemperaturowego włókna syntetycznego, jest miękka w dotyku. Nie plączą się łatwo ani nie wypadają.
Czapka z peruką – średni rozmiar (53–57 cm), oddychająca czapka z różanej siatki. Oddychające, wygodne i niełatwe do pocenia się.
Specjalna konstrukcja – wewnątrz peruki znajdują się dwa paski regulacyjne, które można splecić w stałej pozycji, aby dopasować się do różnych rozmiarów głowy, wygodne w noszeniu.
❀Na każdą okazję - ten produkt może być używany przez cały rok, może być używany do cosplayu/imprez/kostiumów/karnawału/Halloween/kwietniowy dzień jeżowców, maskarady/codziennego użytku lub na inną okazję.
❀Specyfikacja-- kolor: czarny; w zestawie: 1 szt. peruka + 1 szt. czepek peruki. Uwaga: Ta peruka nie może być barwiona/barwiona. Istnieją pewne różnice w kolorze ze względu na światło i ustawienia monitora.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 1 Count (Pack of 1)
Kolor Jasnozłoty blond
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..