0,00zł

Do Kasy

Tech Deck, Amazon Exclusive DLX Pro 10-pak kolekcjonerskich fingerboardów, dla miłośników skate'ów w wieku od 6 lat (dostępne tylko na Amazon)

Opinie:
(0)
  • Marka: Tech Deck
  • Model: B08FDGXQY7
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 18:55 CET - więcej
137,97zł
Prawdziwe deski. Prawdziwa grafiki. Prawdziwe akrobacje. Wykonuj epickie triki dzięki autentycznym fingerboardom Tech Deck w 10-paku DLX Pro.
AUTENTYCZNA GRAFIKA: fingerboardy Tech Deck posiadają prawdziwą grafikę największych marek skate'owych, takich jak Element, Plan B, Almost i wiele innych.
OFICJALNE: Te decki to prawdziwa gratka! Ride, flip i grind z oficjalnymi fingerboardami od prawdziwych firm skate'owych. Od taśmy mocującej po tuleje, te decki zostały odtworzone w najdrobniejszych szczegółach.
Zestaw Tech Deck DLX Pro 10-Pack jest przeznaczony dla miłośników skate'u w wieku od 6 lat. Rozpocznij swoją kolekcję i opanuj tricki na fingerboardzie z Tech Deck. DOSTĘPNE TYLKO NA AMAZONIE!
Zawiera: 10 w pełni zmontowanych Tech Deck Fingerboardów
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..