0,00zł

Do Kasy

Lalka modowa Rainbow High Cheerliderka. Wyjątkowe stroje, pompony i lalka cheerliderka. Skyler Bradshaw, niebieska lalka. Seria Rainbow High Cheerliderka. Idealny prezent dla dziewczynek w wieku 6+

Opinie:
(0)
  • Marka: Rainbow Surprise
  • Model: B08FGL8XWR
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 18:55 CET - więcej
150,00zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: Od 6 Lat
Kolor: Skyler Bradshaw
ZBIERZ TĘCZĘ - Zbierz tęczę ducha szkoły Rainbow High
Lalki modowe CHEERLIDERKI!
STYL CHEERLIDERKI - Seria 1. Lalka modowa Skyler Bradshaw ma wspaniały, unikalny strój cheerleaderki, który odzwierciedla jej słodką osobowość. Ma też fryzurę ułożoną w kucyk i urocze akcesoria do włosów.
PIĘKNA LALKA MODOWA. Lalka Rainbow High Cheerliderka ma wspaniałe oczy z pięknymi,długimi rzęsami, dokładnymi rysami i oszałamiającymi wyjątkowo długimi włosami do czesania.
ZAPOZUJ - Niebieska lalka modowa jest w pełni ruchoma. Jej ramiona i nogi zginają się, tworząc efektowne pozy, które zapewniają godziny zabawy.
PORADA - Po pierwszym rozpakowaniu swojej lalki dokładnie umyj jej włosy, aby usunąć z nich żel do stylizacji i pozwól włosom całkowicie wyschnąć. Teraz są one gotowe do uczesania i stylizacji z fryzurowymi niespodziankami!
OBEJRZYJ NA YOUTUBE - obejrzyj nowy serial animowany Rainbow High na YouTube, aby stać się częścią życia swojej ulubionej lalki, i aby bawić się z jej przyjaciółmi!
ZAWIERA - Lalkę modową, niesamowity strój cheerleaderki, 1 parę butów, skarpetki, pompony, szczotkę do włosów i akcesoria do włosów.
ZBIERZ JE WSZYSTKIE - Zbierz wszystkie 6 lalek modowych w strojach cheerliderki: Ruby Anderson, Poppy Rowan, Sunny Madison, Jade Hunter, Skyler Bradshaw i Violet Willow. Lalka Rainbow High Cheerliderka ma 30 cm wysokości. Jest to świetny prezent urodzinowy dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar Od 6 Lat
Kolor Skyler Bradshaw
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...