0,00zł

Do Kasy

LEGO Classic Kreatywne białe klocki 11012 — zestaw konstrukcyjny; zabawka dla dzieci (60 elementów)

Opinie:
(0)
  • Marka: LEGO
  • Model: B08G4HBTZ3
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 10/11/2022 16:00 CET - więcej
21,99zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 60 Elementów
Kolor: multicolor
Zestawem LEGO Classic Kreatywne białe klocki (11012) mogą bawić się dzieci już od czwartego roku życia. W komplecie są trzy łatwe do zbudowania modele, które pomogą rozpocząć kreatywne budowanie.
Co znajdziesz w opakowaniu? Zestaw zawiera 60 klocków LEGO, z których dzieci mogą zbudować zabawkowego bałwanka z miotłą, owcę na kwiecistej łące, mewę z rybą — lub cokolwiek zechcą.
Dzieciom spodoba się budowanie trzech wesołych modeli z tego zestawu i bawienie się nimi. Klocki można też połączyć z innymi zestawami LEGO, by zabawa była jeszcze lepsza.
Doskonały prezent na Boże Narodzenie, urodziny lub z dowolnej innej okazji dla dzieci i początkujących konstruktorów LEGO, którzy chcą powiększyć swoją kolekcję klocków.
Zestaw LEGO Classic Kreatywne białe klocki jest niewielki, więc dzieci mogą wszędzie mieć go ze sobą i bawić się w pomysłowy sposób.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 60 Elementów
Kolor multicolor
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..