0,00zł

Do Kasy

TAHEAT Zestaw do malowania według numerów, zrób to sam dla dzieci i dorosłych, początkujących, 40 x 50 cm, żółty samochód sportowy, wzór do malowania po numerach, z 3 pędzlami i jasnymi kolorami bez ramki

Opinie:
(0)
  • Marka: TAHEAT
  • Model: B08HYXDWLQ
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 10/11/2022 16:01 CET - więcej
79,27zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: Frameless
Kolor: Żółty samochód sportowy
Cecha produktu - Maluj po numerach dla dorosłych początkujących, obraz DIY bez ramy 40 x 50 cm, żółty sportowy obraz olejny do samochodu To płótno jest wstępnie zadrukowane płótno o teksturze, które jest trwałe i łatwe do zabarwienia i ma małe obszary malarskie, które mogą uspokoić i skoncentrować Twoją uwagę.
Łatwe do malowania - Zapewnia dobrej jakości farby do pokrywania linii i liczb; jest wyposażony w 4 różne rozmiary pędzli do dużych lub małych powierzchni, aby łatwo wykonać cienkie linie i szczegóły. Idealny dla dorosłych i dzieci, które są początkujące, łatwe do wykonania instrukcje (może nie być dostępna w języku polskim).
Styl RFREE - Możesz zdecydować o kolejności rysunku zgodnie z osobistą przysługą lub po obróceniu liczb. Możesz nie mieszać farby ani mieszać. Pomaluj swój styl i stwórz piękne dzieło sztuki własnymi rękami. Skoncentruj się na tym obrazie, ciesz się cudownym dniem
Wzmocnienie relacji – chcesz wzmocnić relacje między dziećmi, ukochanymi lub przyjaciółmi, wspólnie jedno? Zestaw do malowania według liczb to dobry wybór do zajęć rodzinnych. Jeśli malujesz obraz z nimi, możesz podzielić się frajdą malowania z ukochanymi osobami i dziećmi.
Co dostaniesz - nasz zestaw do malowania według numerów DIY zawiera wszystko, czego potrzebujesz do wykonania tego obrazu, w tym 1 szt. wstępnie zadrukowanego płótna z teksturą, zestaw farb akrylowych, 1 zestaw pędzli (w tym 4 sztuki), 1 zdjęcie referencyjne prac końcowych i 2 haczyki.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar Frameless
Kolor Żółty samochód sportowy
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..