0,00zł

Do Kasy

Projektor do rysowania dla dzieci, zestaw projektorów Smart Sketcher Kids, Trace and Draw Projector Toy ze światłem i muzyką, zabawki edukacyjne 3-letni prezent świąteczny, 2 rodzaje Linsition

Opinie:
(0)
  • Marka: Linsition
  • Model: B08NWDPFQ8
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 01:46 CET - więcej
106,29zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Żyrafa
∫Zabawkowy projektor do rysowania dla dzieci: Przynieś wysokiej jakości projektor, wyłącz światło, włącz projektor, włóż wstępnie wydrukowane slajdy i rysuj. Możesz wyświetlić obraz, który Twoje dziecko może pokolorować i narysować wzdłuż obrazu.
∫Zabawne obrazy: Przygodę Twojego dziecka zaczynamy od ponad 30 jasnych i zabawnych wzorów. Będą się świetnie bawić rysując swoje ulubione zwierzę lub samochód. Projektor do rysowania jest wyposażony w 12 kolorowych kredek, które doskonale nadają się do rysowania. Ten zestaw zabawek pozwoli Twoim dzieciom pokazać własny styl artystyczny.
∫Zwiększenie pewności siebie: Dzieci będą ćwiczyć rysowanie w zabawny i łatwy sposób, co zwiększy ich pewność siebie z każdym nowym projektem, który stworzą. Projektor do tablic kreślarskich to piękna i trwała inteligentna zabawka, modna i elegancka. I wykorzystuje innowacyjną technologię naświetlania.
∫Bezpieczny i trwały materiał: Projektor do pisania jest wykonany z materiału przyjaznego dla dzieci, gładka krawędź i powierzchnia nie zaszkodzą dłoni dziecka. Bezpieczny pędzel może być używany z całkowitą pewnością. Projektor sprawia, że czas gry jest interesujący i zapewnia dzieciom zajęcie na wiele godzin.
∫Idealny prezent dla dzieci: Projektor do rysowania nadaje się na prezent urodzinowy, świąteczny lub świąteczny. Dzieciom spodoba się odkrywanie swojej kreatywności, łatwo jest stworzyć ładne obrazki nawet dla 3-latka.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Żyrafa
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..