0,00zł

Do Kasy

Projektor do rysowania dla dzieci, zestaw projektorów Smart Sketcher Kids, Trace and Draw Projector Toy ze światłem i muzyką, zabawki edukacyjne 3-letni prezent świąteczny, 2 rodzaje Linsition

Opinie:
(0)
  • Marka: Linsition
  • Model: B08NWDPFQ8
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 01:46 CET - więcej
106,29zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Żyrafa
∫Zabawkowy projektor do rysowania dla dzieci: Przynieś wysokiej jakości projektor, wyłącz światło, włącz projektor, włóż wstępnie wydrukowane slajdy i rysuj. Możesz wyświetlić obraz, który Twoje dziecko może pokolorować i narysować wzdłuż obrazu.
∫Zabawne obrazy: Przygodę Twojego dziecka zaczynamy od ponad 30 jasnych i zabawnych wzorów. Będą się świetnie bawić rysując swoje ulubione zwierzę lub samochód. Projektor do rysowania jest wyposażony w 12 kolorowych kredek, które doskonale nadają się do rysowania. Ten zestaw zabawek pozwoli Twoim dzieciom pokazać własny styl artystyczny.
∫Zwiększenie pewności siebie: Dzieci będą ćwiczyć rysowanie w zabawny i łatwy sposób, co zwiększy ich pewność siebie z każdym nowym projektem, który stworzą. Projektor do tablic kreślarskich to piękna i trwała inteligentna zabawka, modna i elegancka. I wykorzystuje innowacyjną technologię naświetlania.
∫Bezpieczny i trwały materiał: Projektor do pisania jest wykonany z materiału przyjaznego dla dzieci, gładka krawędź i powierzchnia nie zaszkodzą dłoni dziecka. Bezpieczny pędzel może być używany z całkowitą pewnością. Projektor sprawia, że czas gry jest interesujący i zapewnia dzieciom zajęcie na wiele godzin.
∫Idealny prezent dla dzieci: Projektor do rysowania nadaje się na prezent urodzinowy, świąteczny lub świąteczny. Dzieciom spodoba się odkrywanie swojej kreatywności, łatwo jest stworzyć ładne obrazki nawet dla 3-latka.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Żyrafa
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..