0,00zł

Do Kasy

Epomaker SKYLOONG SK61 Wymienna klawiatura mechaniczna, funkcja hot-swap, 61 klawiszy, z podświetleniem RGB, NKRO, wodoodporna, kabel typu C, do Windowsa, Mac, gier, Gateron optyczny czarny, panda

Opinie:
(0)
  • Marka: EPOMAKER
  • Model: B08P2L6PZT
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 10/11/2022 16:06 CET - więcej
358,70zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: Gateron Optical Black
Kolor: Panda
Przełącznik optyczny Gateron i wymiana bez konieczności odłączania zasilania (hot-swap). Aby osiągnąć najlepsze wrażenia, SK61 wykorzystuje renomowane przełączniki optyczne Gateron, które można również wymienić dzięki hot-swap. Funkcja hot-swap jest dość popularna wśród graczy. Zapewnia więcej opcji i zabawy w dostosowywaniu unikalnej klawiatury mechanicznej.
3 warstwy programowalne i NKRO. Pomimo 3-warstwowego trybu programowalnego, FN1/FN2/FN3, wszystkie rodzaje funkcji klawiszy klawiatury można ustawić za pomocą sterownika, rekordu makr, dopasować własne klawisze funkcyjne jak się chce. Wbudowana pamięć flash może zapisać konfigurację na klawiaturze w trybie offline. SK61 to N-key rollover, bez konfliktów przy naciskaniu wielu klawiszy.
Wodoodporne płyta główna i nakładki na klawisze termosublimacyjne PBT. Wierzymy, że szczegóły mogą stworzyć markę. Dlatego starannie wybraliśmy materiał PBT do nasadek klawiszy, który okazał się wytrzymały i olejoodporny nawet po długim użytkowaniu. Litery nie znikną. Klawiatura wyróżnia się również wodoodporną i pyłoszczelną konstrukcją płyty głównej. Jest praktyczna i niezwykła.
Dostępne podświetlenie RGB 16,8 milionów. RGB jest fajnym elementem podczas grania w gry. SK61 w pełni zna potrzeby użytkowników i dlatego ten model jest wyposażony w podświetlenie RGB SMD. Dostępnych jest ponad 16,8 milionów kolorów. Setki efektów świetlnych są dostępne do pobrania, a my nadal je aktualizujemy.
Kompatybilna z Mac i Windows. Ten model obsługuje układ Windows i Mac, nie trzeba martwić się o kompatybilność. Ponadto wyposażony w kabel typu C zapewnia stabilne i szybkie połączenie. Jest to idealny towarzysz zarówno do pracy, jak i gry.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar Gateron Optical Black
Kolor Panda
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..