0,00zł

Do Kasy

Zerodis 1:12 Miniaturowy kominek, domek dla lalek drewniany krajobraz dla dzieci pedagogicznych prezent dla chłopców i dziewczynek

Opinie:
(0)
  • Marka: Zerodis
  • Model: B08P7HY82Q
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 10/11/2022 16:09 CET - więcej
55,56zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: default
Kolor: Defult
Materiał: Ten miniaturowy kominek jest wykonany z wysokiej jakości drewna, który jest trwały, bezpieczny i nietoksyczny, nie pęka i nie uszkadza i ma długą żywotność.
Delikatny wygląd: ten miniaturowy kominek to połączenie nowoczesnej i starej mody, piękny i bogaty, prosty, powściągliwy i luksusowy.
Obróbka DEBURRING: Ten miniaturowy domek dla lalek jest starannie wykonany, powierzchnia jest gładka i nie rani rąk. Dzieci mogą bawić się z zaufaniem.
Opracowany dla 1: 12-częściowy domek z lalkami: miniaturowy kominek został zaprojektowany specjalnie do domków dla lalek w skali 1:12. Najlepiej nadaje się do domków dla lalek.
Rozmiar: rozmiar tego produktu wynosi 10 x 3 x 8,7 cm.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar default
Kolor Defult
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..