0,00zł

Do Kasy

Zdalnie sterowana zabawka na mysz, bezprzewodowa, zdalnie sterowana zabawka dla kotów i psów, zabawne zabawki dla kotów, nowoczesne prezenty dla kotów i psów, zabawki dla zwierząt domowych (kolor szary)

Opinie:
(0)
  • Marka: Nikou
  • Model: B08QW7MMVV
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 09:58 CET - więcej
56,79zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: szary
【Wysoka symulacja】 Ta zabawkowa mysz wykonana z doskonałego tworzywa sztucznego i flokowanego jest odporna na kolizję o stabilnej strukturze dla długotrwałego użytkowania. Idealne narzędzie do malowania dla innych. Szybko poruszająca się zabawka na szczury sprawiająca dzieciom i dzieciom dużo radości. Dobra do zabawy innymi.
【Długi odstęp sterowania 】 Do 7,5 m, wewnątrz i na zewnątrz. Słodka elektroniczna zabawka z 2 trybami pracy: do przodu i do tyłu.
[Wysoka jakość] Wyprodukowano z tworzywa sztucznego ABS, przyjazne dla środowiska, trwałe, o realistycznym wyglądzie i może być również stosowany do innych gier. Spraw, aby kot był żywy i popraw uczucie zwierzęcia domowego i właściciela.
[Idealny wybór zabawek] Najlepsza zabawka do interakcji z właścicielem i zwierzętami domowymi, może być również używana jako elektroniczna zabawka dla dzieci. Ta impreza Halloween to idealna zabawka dla kotów dla zwierząt domowych. Może być rozrywką, sprawiać dzieciom wiele radości, np. malowanie i może być również stosowany jako prezent urodzinowy i bożonarodzeniowy dla dzieci. Nasza zabawka jest bardzo interesująca i może wciąż straszyć ludzi.
[Gwarancja zwrotu] Obiecujemy bezwarunkowy zwrot pieniędzy w ciągu 30 dni. Jeśli po zakupie towaru napotkasz problemy z jakością, możesz skontaktować się z nami drogą e-mailową, aby otrzymać zwrot pieniędzy lub wymianę towaru. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić 100% zadowolenie klientów.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor szary
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..