0,00zł

Do Kasy

Zdalnie sterowana zabawka na mysz, bezprzewodowa, zdalnie sterowana zabawka dla kotów i psów, zabawne zabawki dla kotów, nowoczesne prezenty dla kotów i psów, zabawki dla zwierząt domowych (kolor szary)

Opinie:
(0)
  • Marka: Nikou
  • Model: B08QW7MMVV
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 09:58 CET - więcej
56,79zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: szary
【Wysoka symulacja】 Ta zabawkowa mysz wykonana z doskonałego tworzywa sztucznego i flokowanego jest odporna na kolizję o stabilnej strukturze dla długotrwałego użytkowania. Idealne narzędzie do malowania dla innych. Szybko poruszająca się zabawka na szczury sprawiająca dzieciom i dzieciom dużo radości. Dobra do zabawy innymi.
【Długi odstęp sterowania 】 Do 7,5 m, wewnątrz i na zewnątrz. Słodka elektroniczna zabawka z 2 trybami pracy: do przodu i do tyłu.
[Wysoka jakość] Wyprodukowano z tworzywa sztucznego ABS, przyjazne dla środowiska, trwałe, o realistycznym wyglądzie i może być również stosowany do innych gier. Spraw, aby kot był żywy i popraw uczucie zwierzęcia domowego i właściciela.
[Idealny wybór zabawek] Najlepsza zabawka do interakcji z właścicielem i zwierzętami domowymi, może być również używana jako elektroniczna zabawka dla dzieci. Ta impreza Halloween to idealna zabawka dla kotów dla zwierząt domowych. Może być rozrywką, sprawiać dzieciom wiele radości, np. malowanie i może być również stosowany jako prezent urodzinowy i bożonarodzeniowy dla dzieci. Nasza zabawka jest bardzo interesująca i może wciąż straszyć ludzi.
[Gwarancja zwrotu] Obiecujemy bezwarunkowy zwrot pieniędzy w ciągu 30 dni. Jeśli po zakupie towaru napotkasz problemy z jakością, możesz skontaktować się z nami drogą e-mailową, aby otrzymać zwrot pieniędzy lub wymianę towaru. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić 100% zadowolenie klientów.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor szary
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...