0,00zł

Do Kasy

Trefl – Gra - Kicia Kocia Mój Dom – Przedmioty Codziennego Użytku, Przyporządkuj Przedmioty do Pomieszczeń w Domu, Kicia Kocia, Edukacyjna Loteryjka dla Dzieci od 2 Lat

Opinie:
(0)
  • Marka: Trefl
  • Model: B08XY8DP71
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 10/11/2022 16:36 CET - więcej
19,70zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Wielokolorowe
Kicia Kocia Mój Dom to wyjątkowa gra edukacyjna, w której dzieci ćwiczą zdolności poznawcze, spostrzegawczość i logiczne myślenie
Gra przeznaczona jest dla dzieci powyżej 2 roku życia. Duże elementy i gruba tektura zapewniają bezpieczeństwo produktu i sprawiają, że jest on idealny dla małych rączek!
Wspólna zabawa razem z ulubionymi bohaterami bajki Kicia Kocia rozwija umiejętności językowe dziecka, pomaga w nauce nowych słów i poprawnym wypowiadaniu się
Pudełko zawiera: 4 plansze pomieszczeń, 18 żetonów oraz przewodnik dla rodziców z propozycjami gier i zabaw
Gra stanowi doskonały prezent z okazji urodzin, czy Dnia Dziecka i jest idealną okazją do wspólnego spędzania czasu w gronie rodziny!
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Wielokolorowe
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..