0,00zł

Do Kasy

BelleStyle Zabawki do kąpieli dla dzieci, zabawki do kąpieli dla dzieci, pływanie, pływający w wodzie, pingwin, zegar, wanna, basen, zabawka, gra dla 1-, 2-, 3, 4-letnich chłopców, dziewcząt, małych dzieci, do kąpieli dziecka

Opinie:
(0)
  • Marka: BelleStyle
  • Model: B08ZHNDFDD
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 10/11/2022 16:37 CET - więcej
46,97zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: wielobarwny
Bezpieczne dla dzieci – wykonane z wysokiej jakości ekologicznego tworzywa sztucznego, nietoksyczne, bezpieczne i trwałe, nie blakną. Ma gładką powierzchnię z okrągłą krawędzią i żadne małe części nie zapewnią maksymalnego bezpieczeństwa Twoim dzieciom.
Urocze zabawki do kąpieli: Jasne kolory i uroczy wygląd, wzór żółwia i pingwina z łatwością przyciągną uwagę dzieci, zabawna zabawka do kąpieli, która zachęci dziecko do kąpieli. Odpowiedni rozmiar jest dobry dla małych dłoni.
❛【Happy Baby Bath Time】- Mechaniczny napędzany zegarem! Baterie nie są wymagane. Przekręć uchwyt zgodnie z ruchem wskazówek zegara pod zabawką, a następnie zwolnij ją, a żółw lub pingwin szybko będzie pływać w wodzie wokół Twoich dzieci. Pływające zabawki do kąpieli nawijane pozwolą Twoim maluchom bawić się podczas kąpieli!
Interakcja rodzic-dziecko: Zestaw zabawek do kąpieli dla niemowląt BelleStyle to doskonały prezent, aby wzmocnić relacje między rodzicami i dziećmi. To miły prezent dla małych dzieci i niemowląt, aby mieć niekończącą się zabawę w kąpieli i sprawić, że Twoja rodzina będzie pełna szczęścia.
Zabawki edukacyjne – jasne kolory pomagają trenować zdolność dzieci do rozróżniania kolorów, rozwijać koordynację ręka-oko, zręczność i zdolności motoryczne. Idealny prezent na Boże Narodzenie, urodziny i wakacje dla chłopców i dziewcząt.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor wielobarwny
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..