0,00zł

Do Kasy

Shevshavan Ważone obręcz hula hop, inteligentne automatyczne liczenie hula hop dla dorosłych odchudzanie i ćwiczenia fitness, 3 w 1 obręcze z regulowanymi sekcjami (niebieski)

Opinie:
(0)
  • Marka: Shevshavan
  • Model: B08ZL27PK8
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 10/11/2022 16:38 CET - więcej
363,98zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: NIEBIESKI
【Fitness i masaż】 Inteligentna obręcz Hoola jest wyposażona w miękką kulkę grawitacyjną i koło masażu 360° podczas szybkiego obracania magnetyczna pozycja unosząca głęboko masuje mięśnie, pomagając szybko spalić tłuszcz i wyeliminować zmęczenie. Używaj obręczy hula hoop przez 30 minut dziennie, tak jak podczas pływania przez 1 godzinę.
【Dobrze wyglądające i ochronne opakowanie】 Na rynku jest wiele rodzajów obręczy hoola, które mają takie same zdjęcia, ale są absolutnie wysokiej jakości. Wybieramy pogrubioną piankę, aby obręcze hula były bardziej ochronne i dobrze wyglądające, gdy klienci je otworzyą. Wierzymy, że będą wspierać nowe wrażenia fitness.
【Inteligentny wyświetlacz cyfrowy】 Jako nowe produkty do modernizacji, ważona obręcz hula zawiera inteligentną tarczę, która może liczyć liczbę obrotów, czas ćwiczeń, spalania kalorii i inne dane. Każda data zostanie dowolnie przełączana.
【 Wysokiej jakości materiał】 Ta obręcz hula bez spadania jest wykonana z tworzywa ABS i PCW, który jest zbyt miękki, aby zranić talię. Gładkie przesuwanie i trwałe łożyska i miękka gumowa głowica do masażu sprawiają, że różni się ona bardzo od większości podobnych produktów na rynku. Ważona utrata, ćwiczenia i masaż są razem!! !
【Łatwy w użyciu i złożeniu】Dzięki zdejmowanej konstrukcji można dostosować rozmiar połączenia do talii. Każde złącze można szybko i łatwo zdemontować. Lekka i przenośna.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor NIEBIESKI
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..