0,00zł

Do Kasy

3 zestaw fartuch dla dzieci i czapka szefa kuchni, regulowany fartuch szefa kuchni, chłopiec dziewczyna fartuch z 2 kieszeniami do kuchni gotowania pieczenia malowania ogrodnictwo dla wieku 4-12 lat (czarny, niebieski, biały)

Opinie:
(0)
  • Marka: atopo
  • Model: B0928FLVS8
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 10:30 CET - więcej
74,99zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Czarny, niebieski, biały
Doskonały materiał: Fartuch dla dzieci i czapka szefa kuchni są wykonane z poliestru, bardzo trwałe i łatwe do czyszczenia. Można prać w pralce.
Odpowiedni wiek: Rozmiar fartucha dla dzieci wynosi 24 x 18 cali (60 x 45 cm), tylny pasek wydłużony do 17 cali (43 cm). Odpowiedni dla 4-12 lat wzrostu dla chłopców i dziewcząt 1,2-1,5 metra.
Regulowana długość: Fartuch dziecięcy z regulowanym paskiem na szyję i czapką szefa kuchni z elastycznym sznurkiem. Które można szybko dopasować do wymaganego rozmiaru, co ułatwia i szybsze noszenie.
Dwie duże kieszenie: 2 duże kieszenie z przodu do przechowywania gadżetów, szczotek, zabawek, cukierków itp.
Wielozadaniowa: Ten fartuch służy nie tylko do gotowania. Może być używany w kuchni, zajęciach malowania, grania w gry, tworzeniu ceramiki, fartuch szefa kuchni dla dzieci pomaga dzieciom uzyskać więcej zabawy.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Czarny, niebieski, biały
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..