0,00zł

Do Kasy

ZHjuju Nylonowe czepki pod perukę, 12 szt. premium rozciągliwe czepki pod perukę miękkie lekkie czepki pod perukę ciele czepki pończochy jeden rozmiar pasuje do wszystkich, dla kobiet/mężczyzn kobiet makijażu, cienka tkanina.

Opinie:
(0)
  • Marka: ZHjuju
  • Model: B093YR5MRF
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 10:30 CET - więcej
53,31zł
Materiał: Nasze czepki są wykonane z cienkiego materiału nylonowego, bardzo wygodne w noszeniu.
Ilość: 2 sztuki zapakowane w jedną torebkę, łącznie 12 szt. miękkich lekkich oddychających czepków na peruki.
Jeden rozmiar pasuje do większości: tylko jeden rozmiar, ale nadaje się do różnych rozmiarów głowy i długości włosów. Dostępny w wielu odcieniach skóry, których nie będą łatwo zauważalne i zapewniają naturalny wygląd.
Ultra cienka i oddychająca: elastyczna czapka z peruką została wykonana z cienkiego materiału nylonowego z szeroką rozciągliwą taśmą zapobiegającą ześlizgiwaniu się, sprawia, że czujesz się lepiej. Zapewnia oddychalność na skórze głowy podczas używania latem. Bardzo wygodna w noszeniu i przylega do głowy bez nadmiernego przylegania.
Łatwe do noszenia: Zakładaj perukę i ukryj naturalny kolor włosów i nie pozostawi luźnych włosków, takich jak czapki siatkowe. Wygodne i łatwiejsze do stworzenia własnego stylu urody.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..