0,00zł

Do Kasy

BGOOD Zestaw klocków z płytami budowlanymi, 615 + klocki zaciskowe DIY do domu, ze zwierzętami, drzewami i figurkami, zabawki, kompatybilne z Lego

Opinie:
(0)
  • Marka: BGOOD
  • Model: B096ZXHBJF
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 10/11/2022 20:19 CET - więcej
242,24zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Typ 3
Modułowe gospodarstwo rolne, składające się z 615 części, które wzbogacają szczegóły. Kompatybilny z Lego i dużymi markami.
Szczegóły: Łącznie z klasycznymi klockami i zestawami klocków, takich jak kwiaty, liście, drzewa owocowe, konie, psy i marchewki w różnych kolorach. Można utworzyć, aby stworzyć wymarzony miasto, miasto, ulicę, park, ogród.
Intuicyjna instrukcja obsługi: łatwa instalacja, przejrzysta instrukcja (może nie być dostępna w języku polskim), części zapakowane w ponumerowane worki. Możesz cieszyć się budowaniem bez przerwy.
Gwarancja: Każda sztuka naszego produktu jest odbierana maszynowo i poddawana kontroli jakości przed wysyłką. Jeśli brakuje jednej części, należy zapoznać się z instrukcją obsługi (może nie być dostępna w języku polskim) i wysłać nam zdjęcie, które bezpłatnie wyślemy Państwu zdjęcie.
Duży wybór na prezent: w ekskluzywnym opakowaniu. Idealny prezent dla entuzjastów MOC na urodziny, Boże Narodzenie, Święto Dziękczynienia lub Walentynki.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Typ 3
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..