0,00zł

Do Kasy

BGOOD Zestaw klocków z płytami budowlanymi, 615 + klocki zaciskowe DIY do domu, ze zwierzętami, drzewami i figurkami, zabawki, kompatybilne z Lego

Opinie:
(0)
  • Marka: BGOOD
  • Model: B096ZXHBJF
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 10/11/2022 20:19 CET - więcej
242,24zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Typ 3
Modułowe gospodarstwo rolne, składające się z 615 części, które wzbogacają szczegóły. Kompatybilny z Lego i dużymi markami.
Szczegóły: Łącznie z klasycznymi klockami i zestawami klocków, takich jak kwiaty, liście, drzewa owocowe, konie, psy i marchewki w różnych kolorach. Można utworzyć, aby stworzyć wymarzony miasto, miasto, ulicę, park, ogród.
Intuicyjna instrukcja obsługi: łatwa instalacja, przejrzysta instrukcja (może nie być dostępna w języku polskim), części zapakowane w ponumerowane worki. Możesz cieszyć się budowaniem bez przerwy.
Gwarancja: Każda sztuka naszego produktu jest odbierana maszynowo i poddawana kontroli jakości przed wysyłką. Jeśli brakuje jednej części, należy zapoznać się z instrukcją obsługi (może nie być dostępna w języku polskim) i wysłać nam zdjęcie, które bezpłatnie wyślemy Państwu zdjęcie.
Duży wybór na prezent: w ekskluzywnym opakowaniu. Idealny prezent dla entuzjastów MOC na urodziny, Boże Narodzenie, Święto Dziękczynienia lub Walentynki.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Typ 3
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..