0,00zł

Do Kasy

Raspbery Magnetyczne gry wędkarskie dla dzieci, drewniana nauka wędkarska zabawka, edukacyjna zabawka dla dzieci dla 1 2 3 4 lat kandydat

Opinie:
(0)
  • Marka: Raspbery
  • Model: B09837QGHG
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 10/11/2022 20:21 CET - więcej
134,29zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: NIEBIESKI
-Materiały bezpieczeństwa: Ta sensoryczna zabawka edukacyjna drewniana wykonana jest z wytrzymałego drewna, nie zawiera BPA. Posiada certyfikat i jest bezpieczny dla dzieci.
-Klasyczna zabawka edukacyjna: Ta gra wędkarska może stymulować dzieci poprzez synergię mózgu, wytrzymałość i zdolność rozpoznawania kształtu. Odpowiedni dla dzieci w wieku 1-5 lat.
- Idealny prezent: magnetyczny zestaw do gry puzzli jest odpowiedni dla małych dzieci. Jest to nie tylko ładny design, ale także pokazuje doskonałe efekty gry, które naturalnie sprzyjają rozwojowi dzieci. Jednocześnie jest to idealny prezent dla chłopców lub dziewcząt w wieku 1-5 lat.
- Ciesz się chwilą: Ta zabawka jest odpowiednia dla wielu graczy. I ma różne kolorowe ryby i 2 wędki. Pozwól swoim dzieciom doświadczyć zabawy z wędkowania.
- Ciekawe ćwiczenia: Popraw elastyczność i elastyczność ramion dziecka.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor NIEBIESKI
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..