0,00zł

Do Kasy

Raspbery Magnetyczne gry wędkarskie dla dzieci, drewniana nauka wędkarska zabawka, edukacyjna zabawka dla dzieci dla 1 2 3 4 lat kandydat

Opinie:
(0)
  • Marka: Raspbery
  • Model: B09837QGHG
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 10/11/2022 20:21 CET - więcej
134,29zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: NIEBIESKI
-Materiały bezpieczeństwa: Ta sensoryczna zabawka edukacyjna drewniana wykonana jest z wytrzymałego drewna, nie zawiera BPA. Posiada certyfikat i jest bezpieczny dla dzieci.
-Klasyczna zabawka edukacyjna: Ta gra wędkarska może stymulować dzieci poprzez synergię mózgu, wytrzymałość i zdolność rozpoznawania kształtu. Odpowiedni dla dzieci w wieku 1-5 lat.
- Idealny prezent: magnetyczny zestaw do gry puzzli jest odpowiedni dla małych dzieci. Jest to nie tylko ładny design, ale także pokazuje doskonałe efekty gry, które naturalnie sprzyjają rozwojowi dzieci. Jednocześnie jest to idealny prezent dla chłopców lub dziewcząt w wieku 1-5 lat.
- Ciesz się chwilą: Ta zabawka jest odpowiednia dla wielu graczy. I ma różne kolorowe ryby i 2 wędki. Pozwól swoim dzieciom doświadczyć zabawy z wędkowania.
- Ciekawe ćwiczenia: Popraw elastyczność i elastyczność ramion dziecka.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor NIEBIESKI
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..