0,00zł

Do Kasy

HYAKIDS Dinozaury, zabawki, samochód, transport, ciężarówka, z figurkami dinozaurów, samochody wyścigowe, drzewa, prezenty dla dzieci, chłopców, dziewcząt, 3, 4, 5, 6 lat

Opinie:
(0)
  • Marka: HYAKIDS
  • Model: B099J1R5WC
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 10/11/2022 20:22 CET - więcej
147,77zł
【Transport Carrier Truck】 – konstrukcja zasilana tarciem. Rozmiar: 26,5*9*8cm. Ciężarówka jest wyposażona w rampę zjeżdżającą, samochód może zsunąć się z góry lub służyć jako parking. Wszystkie dinozaury można umieścić w ciężarówce transportowej, co ułatwia przechowywanie.
Figurki dinozaurów: zawiera 6 sztuk figurek dinozaurów, takich jak T-rex, Triceratops, Ankylozaur, Stegozaur, Barozaur i Diplodok. Realistyczny design tekstury i dzieci mogą łatwo rozpoznać wszystkie dinozaury. (Rozmiar: około 4-9 cm)
8 samochodów wyścigowych z tyłu: Wystarczy odciągnąć i zwolnić, aby jeździć na długich dystansach. Mają różne style z kolorowym wzorem. Łatwy do zabawy i odpowiedni rozmiar do zabawy wewnątrz i na zewnątrz. (Rozmiar: około 3,8 * 8,7 cm)
Zabawka edukacyjna – świetny zestaw zabawek z samochodami i dinozaurami dla Twoich dzieci. Dzieci mogą dowiedzieć się więcej o dinozaurach. Rozwijaj swoje zainteresowania i wyobraźnię.
Idealne prezenty dla dzieci: Idealne na prezenty urodzinowe, prezenty świąteczne, upominki na przyjęcia lub inne święta. Odpowiedni dla chłopców i dziewcząt od 3 lat.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..