0,00zł

Do Kasy

Barbie Color Reveal Kolorowa syrenka Lalka dla dzieci Asortyment HCC46

Opinie:
(0)
  • Marka: Barbie
  • Model: B09C18ZXBC
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 12:20 CET - więcej
69,99zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: Od 3 lat
Kolor: Wielokolorowy
Zestawy Barbie Color Reveal Barbie z lalką syrenką dostarczą dzieciom mnóstwo radości podczas odkrywania aż 7 niespodzianek!
Zabawa zaczyna się już przy otwieraniu opakowania: otwórz tubkę i wyjmij lalkę syrenkę pokrytą metaliczną niebieską farbką Color Reveal z nadrukiem tęczy oraz 4 torebki-niespodzianki z ukrytą zawartością
Wypełnij tubkę ciepłą wodą, włóż lalkę do środka i poruszaj nią – woda zmieni kolor na błyszczący niebieski, dając magiczny efekt!
Wyjmij lalkę, by sprawdzić, jak wygląda – każda ma inny kolor tęczy, a do tego długie kolorowe włosy i ogon z wzorkiem - szukaj rzadkiej lalki Color Reveal Ken Tryton, który wygląda stylowo ze srebrzystymi włosami
Otwórz 4 torebki-niespodzianki, w których znajdziesz miękką syrenią płetwę (przyczep do ogona), parę bransoletek, koronę i muszelkowy grzebień z gąbeczką Po zabawie możesz przechowywać wszystko w tubie
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar Od 3 lat
Kolor Wielokolorowy
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..