0,00zł

Do Kasy

BRIKSMAX Zestaw oświetlenia LED do LEGO Technic Porsche 911 RSR - kompatybilny z modelem klocków budowlanych Lego 42096 - nie zawiera zestawu LEGO

Opinie:
(0)
  • Marka: BRIKSMAX
  • Model: B09C7F4PSK
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 10/11/2022 20:42 CET - więcej
250,99zł
Innowacyjny design: zaprojektowany dla Lego 42096, dzięki temu zestawowi oświetleniowemu możesz wprowadzić Lego Porsche 911 RSR z ciemnego do jasnego, aby ożywiło się.
Genialne rzemiosło: na terenie korzystania z bezpiecznych i niezawodnych materiałów, użycie różnych świateł i ukrywanie linii może sprawić, że efekt wyświetlania modelu jest doskonalszy. Jest to świetny dodatek dla kolekcjonerów, którzy chcą dodać więcej szczegółów do swoich zestawów.
Wystarczy zainstalować: dzięki instrukcji krok po kroku znajdziesz łatwiejszy sposób na cieszenie się przyjemnym procesem DIY i ogromne ulepszenie swojego ulubionego zestawu budowlanego.
Ciepła obsługa: Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić dobrą jakość produktów, a także doskonałą obsługę dla naszych klientów. Jeśli masz problemy z produktem, wyślij do nas e-mail, pomożemy Ci rozwiązać problem na czas.
Uwaga: Tylko oświetlenie LED w zestawie. Wszystkie zestawy LEGO pokazane na zdjęciach i filmach nie są dołączone.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..