0,00zł

Do Kasy

Alacritua Dziecięca deska sedesowa do nauki korzystania z nocnika z drabiną stołkiem, krzesło do nauki toalety z miękką poduszką solidne i antypoślizgowe szerokie stopnie dla dziewcząt i chłopców

Opinie:
(0)
  • Marka: Alacritua
  • Model: B09DFSPCNB
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 10/11/2022 21:04 CET - więcej
271,50zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: ŻÓŁTY
Łatwe w montażu i użyciu: Opakowanie jest nienaruszone. Samodzielnie zamontuj tę składaną deskę sedesową na pewno znajdziesz bezprecedensową zabawę. Jest to również idealny czas na interakcję z dzieckiem! To krzesło do nauki WC jest profesjonalne i bardzo odpowiednie dla chłopców i dziewcząt.
Bezpieczny i mocny materiał: Ta deska do treningu toalety z drabiną jest bardzo wytrzymała, antypoślizgowa ochronna podkładka pod stopy może nawet wytrzymać ciężar do 160 funtów, co jest 4 razy bardziej stabilne. Uchwyt drabinki można używać bez obaw, nawet jeśli dziecko może z niego korzystać samodzielnie.
Szerokie zastosowanie: Kompatybilny z większością desek sedesowych do treningu toalety, składana konstrukcja, łatwa do przenoszenia drabiny treningowej toalety, możesz odłożyć deskę sedesową na bok, gdy jej nie potrzebujesz.
Łatwa do czyszczenia konstrukcja: Ten ergonomicznie zaprojektowany fotelik treningowy dla niemowląt z drabiną, dodaj poduszkę PCW do deski sedesowej za pomocą drabiny, Twoje dziecko poczuje się bardziej komfortowo ze względu na toaletę.
Fotelik treningowy dla małych dzieci: nasze siedzisko treningowe z drabiną doskonale nadaje się do rosnących problemów z treningiem toalety. Ta deska sedesowa dla małych dzieci z drabiną sprawia, że Twoje dziecko będzie bardziej niezależne.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor ŻÓŁTY
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..