0,00zł

Do Kasy

DIY USB LED Zestaw światła Kompatybilny z Lego Architecture Nowy Jork 21028 Zestaw światłowodowy (Nowy Jork) Bloki budowlane Model Kids (Not Wliczone model)-21028. Improve

Opinie:
(0)
  • Marka: CCHAYE
  • Model: B09FDLJW9T
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 10/11/2022 21:05 CET - więcej
230,42zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: 21028.
Zastosowanie: Nadaje się do architektury Nowy Jork 21028 (Należy pamiętać, że LEGO nie jest wliczony w cenę)
Funkcja Punktu: Daj swoim budowaniu bloków nowej witalności. Światła LED mogą nie doprowadzić do uznania wizualnego, ale także sprawiają, że czujemy piękno świateł LED jako bloków budujących. Istnienie świateł LED daje nowe życie do budowania bloków i nadaje im nową żywotność.
Pakiet zawiera: Światło stosuje się z oryginalnego materiału czysto ręcznie robionego. Zawiera 1 zestawy światła USB, uniwersalną i specjalną instrukcję wersji, skrzynkę baterii (baterie nie dołączone), wszystkie pakowane w nowe oryginalne pudełko. Podłącz zasilanie i zapal swoje bloki z naszym niesamowitym projektem!
Instrukcje instalacji: Ten produkt jest kompatybilny z cegieł dowolnej głównej marki i jest łatwy w instalacji, ale należy zachować ostrożność podczas wykonywania tej operacji. Instalacja zestawu oświetlenia można przeprowadzić zgodnie z własnymi preferencjami. Proszę uważnie zainstalować LED Light, nie ciągnij ciężko ani nie zginaj ani nie potrząsnąć.
Gwarancja satysfakcji: Kupuj z zaufaniem! Jeśli nie jesteś zadowolony, gdy otrzymasz swój przedmiot, zwróć go w ciągu 30 dni na wymianę lub zwrot pieniędzy. Skontaktuj się ze mną, zanim go zwrócisz. Uszkodzone elementy muszą być zgłaszane i zwrócone do nas w okresie gwarancyjnym. Musisz nam powiedzieć, co jest wadą i podaje nam numer zamówienia.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor 21028.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..