0,00zł

Do Kasy

Tiuxiu 4 sztuki kapelusz czarownicy na Halloween, kapelusz czarownicy, z welonem, pająkiem, czapka dla kobiet, na Halloween, imprezę, maskaradę, Cosplay, akcesoria dla dzieci i dorosłych

Opinie:
(0)
  • Marka: Tiuxiu
  • Model: B09FS14XF9
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 10:22 CET - więcej
59,99zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 380mm*350mm
Kolor: czarny, złoty, srebrny, fioletowy
【Temat Halloweenowy】- Te czarodziejskie kapelusze na Halloween są zaprojektowane z okazji Halloween, takich jak np. jednokolorowy, czarny kolor i długa długość; można je nosić na imprezach halloweenowych i wykorzystać jako koszyki na słodycze lub sosy, co może przyczynić się do stworzenia świątecznej atmosfery i zabawy
【Komfort】 - Kobiety muszą zawsze zachować kontrolę, szczególnie jeśli spróbują przypomnieć sobie o tych magicznych powiedzeniach, ten kapelusz nie zostawi Cię w potrzebie. Ten kapelusz czarownicy wygląda bardzo miękko, można go złożyć i podnosić i łatwo się odkształca. Jest łatwa do przenoszenia i wygodna i wytrzymuje najsilniejsze magiczne powiedzenia. Ma on ok. 380 mm wysokości i wygląda imponująco na wszystkich główkach czarowni.
【Pranie i pielęgnacja】 – należy ostrożnie umyć kapelusz z piórami lub wyczyścić go, jeśli ma ślady. Po każdym użyciu należy suszyć na powietrzu. Łatwe do przechowywania i przechowywania na następny sezon.
【Szerokie zastosowanie】- Te kapelusze na Halloween dla dorosłych mogą być używane na wielu okazjach, nie tylko na Halloween, ale również na cosplay, pokazach kostiumowych, występach teatralnych, imprezach tanecznych, imprezach fotograficznych i wielu innych, przydatne i praktyczne
【Prezent】 – podaruj swojemu przyjacielowi ten prezent, aby go zaskoczyć. Załóż ten kapelusz, oglądaj swoją radość i rozpocznij przygody i czarowanie. Obserwuj, jak robić magiczne powiedzenia i przyciągać ludzi wokół siebie. Ten kapelusz to wspaniały prezent o każdej porze roku.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 380mm*350mm
Kolor czarny, złoty, srebrny, fioletowy
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...