0,00zł

Do Kasy

Apple Airtag zestaw 4 szt., breloczek do kluczy Air Tag, tracker GPS, 4 skórzane etui ze skóry PU, do lokalizatora AirTags, chroni lokalizator AirTag, zapobiega zarysowaniom i jest bezpieczniejszy

Opinie:
(0)
  • Marka: EANLOLY
  • Model: B09HXR7XJ4
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 10/11/2022 22:58 CET - więcej
59,99zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: Stil 1
Kolor: kolor
Profesjonalne wzornictwo - jest to etui ochronne, które zostało zaprojektowane specjalnie do nowych produktów AIRTAG 2021. Rozmiar odpowiada rozmiarowi trackera AIRTAG i jest w pełni kompatybilny. Otwory znajdujące się po obu stronach nie wpływają na transmisję sygnału i pozycjonowanie jest dokładne! (Wskazówka: etykiety lotnicze nie wchodzą w zakres dostawy).
[Wysokiej jakości materiał] Ta zawieszka Airtag jest wykonana z wygodnej i miękkiej importowanej skóry PU, która ma długą żywotność, jest mocna i odporna na uderzenia, można ją prać i wycierać. Chroń swoje etykiety lotnicze przed kolizjami, upadkiem i zadrapaniami.
Humanizowane wzornictwo - nasza skórzana zawieszka Airtag jest jedyna w swoim rodzaju konstrukcja, wyposażona w klamrę, która może być używana jako breloczek do kluczy, kompaktowa i łatwa do przenoszenia.
[Łatwe w obsłudze] Nasze nowe etui AIRTAG 2021 jest miękkie i łatwe do rozciągania, co idealnie nadaje się do Twojego urządzenia. Instalacja jest prosta, nie trzeba pożyczać innych narzędzi, bardzo praktyczna. Należy zwrócić uwagę na to, aby chronić Twój tracker AIRTAG
Szerokie spektrum zastosowania - użyj tego etui AIRTAG, aby połączyć tracker z pękiem kluczy, walizką, portfelem lub obrożą Twojego zwierzaka, aby monitorować pozycję przedmiotów i zwierząt w czasie rzeczywistym i uniknąć strat.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar Stil 1
Kolor kolor
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..