0,00zł

Do Kasy

sooyoo Malarstwo diamentowe, zestaw do malowania diamentowego, dla dzieci i dorosłych, duży, zestaw do haftowania, dekoracja ścienna (złota rybka okrągła 30 x 60 cm

Opinie:
(0)
  • Marka: sooyoo
  • Model: B09J8WVMN6
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 10/11/2022 22:58 CET - więcej
126,16zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 30x60cm
Kolor: okr?g?y otwór
Diamentowy pełny diament: zestawy do malowania diamentowego mają przyjazne dla środowiska diamenty z pełnego wiercenia. Wysokiej jakości diament, bardziej żywy i olśniewający niż diamenty z żywicy. Grubość 2,88 mm nadaje obrazowi silne wrażenie stereo. Ponad 470 kolorów, które tworzą piękne i realistyczne efekty. Wysokiej jakości diamenty są spójne pod względem rozmiaru i kształtu. Dodajemy 30% diamentami. Dzięki temu nie musisz się martwić brakiem diamentów.
Wysokiej jakości płótno: zestawy do malowania diamentowego to płótno olejne o wysokiej przejrzystości, nietoksyczne, wodoodporne, pogrubione, równomierna tekstura, przyjazne dla środowiska, miękkie i niełatwe do pomarszczenia. Sam wzór ma przyjazne dla środowiska tło z klejem topliwym i plastikową folią ochronną. Utrzymuj obraz lepki, dzięki czemu można łatwo uzupełnić obraz. Aby romby nie spadały po naciśnięciu na płótnie.
Przyjazna rodzina: prosty produkt do malowania diamentami 5D ze szczegółowymi instrukcjami i idealnym dopasowaniem kolorów, łatwiejszy i piękniejszy niż ścieg krzyżykowy. Nadaje się dla dzieci, dorosłych, osób starszych, nawet całej rodziny, radosne zajęcia rękodzielnicze, może być używany nie tylko do spędzania czasu, ale może również pomóc w osiągnięciu sukcesu. i redukcji stresu. Wzmacnia pewność siebie i wytrzymałość.
KROKI DIY: 1. Otwórz pudełko i sprawdź specjalne narzędzia do rysowania diamentów. 2. Zobacz kolor diamentów, ułożone w kolejności kodowania. 3. Nanieś odpowiednią ilość kleju diamentowego na sztyft i przyklej odpowiedni diament. 4. Zgodnie z odpowiednim kodem kolorystycznym przyklej diamenty na odpowiednie płótno. 5. Naciśnij diamenty po abracji można łatwo zamknąć ręką lub książką.
WSKAZÓWKA: Jest to zestaw do samodzielnego wykonania, nie jest gotowy do użytku. Diamenty nie są jadalne, proszę nie pozwalać dzieciom na zabawę, aby uniknąć wypadków, takich jak połknięcie. Rysunek musi być utrzymywany w czystości. Aby uniknąć zagnieceń, NIE składać płótna. Produkt nie jest zawarty w ramie. Jest to tylko zwinięte płótno. Ten diamentowy obraz nie zawiera ramy. en.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 30x60cm
Kolor okr?g?y otwór
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..