0,00zł

Do Kasy

Elektryczny ciąg elektryczny RC do szyn drewnianych, kolejka drewniana, lokomotywa dla dzieci, magnetyczny pociąg, zasilanie bateryjne, magnes kompatybilny z drewnianą szyną, zabawka dla dzieci, prezent

Opinie:
(0)
  • Marka: BYNYXI
  • Model: B09JSKDJCF
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 10/11/2022 22:58 CET - więcej
132,26zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Typ 6 (z pilotem zdalnego sterowania)

????

Bezpieczny materiał: Trwały i bezpieczny materiał z tworzywa sztucznego jest odporny na upadki i sprawia, że ten produkt jest ulubionym produktem dla Twoich dzieci.

????

INSPIRE CHILDS INTERESSE: PObudza zainteresowanie dziecka. Elektryczna kolejka dla dzieci, elektryczna zabawka do train, zestaw na prezent.

????

Zasilanie bateryjne: Zainstaluj pociąg z baterią AAA i naciśnij przełącznik, aby pociągnięcie było do przodu i do tyłu.

????

Mini wyciąg: Zainstaluj baterię AA na spodzie lokomotywy i połącz je z dwoma innymi pojazdami. Pociąg porusza się do przodu i do tyłu za pomocą jednego przycisku.

????

KOMPATYBILNY WZORNICTWO: Aby poprawić efekt gry, pociąg jest kompatybilny ze wszystkimi zestawami BRIO. Można połączyć inne samochody magnetyczne z częścią magnetyczną pociągu, a długi ciąg będzie jeszcze piękniejszy. (Należy pamiętać, że ten produkt nie zawiera drewnianej szyny)
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Typ 6 (z pilotem zdalnego sterowania)
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..