0,00zł

Do Kasy

HYZH Creator Expert zestaw do montażu, 473 klocków zaciskowych, bukiet kwiatów, wazon, zestaw do budowy budynków, model kompatybilny z Lego Flower Bouquet 10280 Kit

Opinie:
(0)
  • Marka: HYZH
  • Model: B09K7TP843
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 12:20 CET - więcej
292,55zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: m
Kolor: typ 1
Specjalizujemy się w bukiecie kwiatów LEGO 10280. Weź przezroczysty przedmiot, aby zbliżyć się do efektu przezroczystego wazonu. Dzięki tęczowemu widokowi i różnym kwiatom i trawom ten wysokiej jakości wazon jest piękny i stabilny.
Wyprodukowano z wysokiej jakości i przyjaznego dla środowiska tworzywa ABS. Użyte i pochodzące z recyklingu materiały są zabronione. Produkt może być kompatybilny z akcesoriami do figurek marki z wieloma klockami.
Pasuje do LEGO 10280 cały model jest stabilny i dobrze prezentowany. Zachowaj jednocześnie konstrukcję prototypową i jest to najlepszy wybór dla LEGO 10280.
W zestawie instrukcja PDF (nie zawiera instrukcji papieru) z łatwymi do opisania krokami. Instrukcja jest umieszczana w pakiecie za pomocą specjalnych mediów, prosimy wziąć to pod uwagę.
473 szt. przezroczysty tęczowy blok buildingowy wazon dekoracyjny ornament MOC Stem Toy Display Set do bukietu LEGO Flower Bouquet 10280. Zestaw zawiera małe cząsteczki i nie nadaje się dla dzieci poniżej 5 roku życia.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar m
Kolor typ 1
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..