0,00zł

Do Kasy

10 m kabel antenowy satelitarnej by Ultra HDTV, kabel satelitarny kabel koncentryczny 2 x kątowy, wtyczka F (90°) do wtyczki F (90°), metalowa wtyczka do TV, HDTV, radio, DVB-T, DVB-C, DVB-S, DVB-S2

Opinie:
(0)
  • Marka: Ultra HDTV
  • Model: B09KPXRYYV
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 10/11/2022 22:58 CET - więcej
181,45zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 10 m
Kolor: chrom
➡️ Wzornictwo premium: wysokiej jakości, dokładnie dopasowany kabel antenowy klasy A+ / kabel satelitarny z elastyczną osłoną nylonową, wysokiej jakości obudową aluminiową i wtyczkami kątowymi 90° zapewniają oszczędność miejsca do mocowania na uchwycie ściennym i sprzęt dobrze zamontowany na ścianie.
➡️ Odporność na zakłócenia: wysokiej jakości kabel miedziany OFC z 4-krotnym ekranowaniem (stopień ekranowania > 110 dB/rezystor 75 omów) i pozłacanymi, przewodzącymi precyzyjnie wtykami zapobiegającymi wszelkim zakłóceniom. Przystosowany do doskonałej jakości wideo i dźwięku.
➡️ Kompatybilność: kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami z gniazdem F, takimi jak telewizor, odbiornik satelitarny, LNB i wiele innych. Zaprojektowany z myślą o optymalnym odbiorze nadajników HDTV i telewizji cyfrowej.
➡️ Jakość premium: Ten wysokiej jakości kabel antenowy został zaprojektowany i sprawdzony w Niemczech. Wyprodukowano zgodnie z najwyższymi wymaganiami w zakresie wzornictwa i jakości. Zoptymalizowany pod kątem doskonałej jakości obrazu i dźwięku.
➡️Kabel Ultra HDTV posiada certyfikat DIN 60966-2-6. Odpowiada to wytycznym operatorów sieci kablowej.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 10 m
Kolor chrom
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...