0,00zł

Do Kasy

UimimiU 1/24 RC Wywrotka Samochodzik z pilotem Zdalnie sterowana ciężarówka, 2,4 GHz symulacja Model pojazdu inżynieryjnego Elektryczna ciężarówka transportowa ze światłem, dla dorosłych i dzieci Świą

Opinie:
(0)
  • Marka: UimimiU
  • Model: B09L5KK56M
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 09:58 CET - więcej
297,76zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 1 battery
Korzystanie z wysokiej jakości materiałów: antykolizyjne, zapobiegające upadkom, jasny kolor, bezpieczny i przyjazny dla środowiska, wykwintne wykonanie, stylowy i piękny wygląd.

Fajny wygląd: Unikalny kolor samochodu sprawia, że ​​przyciąga wzrok w każdym terenie. Fajny wygląd i błyszczące kolory sprawiają, że ten zdalnie sterowany samochód jest jeszcze fajniejszy. Bez względu na to, gdzie jesteś, będzie najbardziej rzucający się w oczy. Będziesz w centrum uwagi ludzi!

Wysoka wydajność: pojazd budowlany doskonale nadaje się do zabawy w piaskownicy, plaży, ogrodzie, salonie lub sypialni. mogą cieszyć się godzinami rozrywki na tych ciężarówkach.

Doskonałe wrażenia z kontroli: najnowsze pojazdy inżynieryjne zapewnią wyjątkowe wrażenia z jazdy. Jest to idealna zabawka do odkrywania dziedziny techniki motoryzacyjnej.

Best Serives: zwiększamy personel zespołu obsługi posprzedażowej i poprawiamy jakość obsługi. Będziemy 24 godziny online, aby zapewnić satysfakcjonującą obsługę!
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 1 battery
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..