0,00zł

Do Kasy

UimimiU 1/24 RC Wywrotka Samochodzik z pilotem Zdalnie sterowana ciężarówka, 2,4 GHz symulacja Model pojazdu inżynieryjnego Elektryczna ciężarówka transportowa ze światłem, dla dorosłych i dzieci Świą

Opinie:
(0)
  • Marka: UimimiU
  • Model: B09L5KK56M
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 09:58 CET - więcej
297,76zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 1 battery
Korzystanie z wysokiej jakości materiałów: antykolizyjne, zapobiegające upadkom, jasny kolor, bezpieczny i przyjazny dla środowiska, wykwintne wykonanie, stylowy i piękny wygląd.

Fajny wygląd: Unikalny kolor samochodu sprawia, że ​​przyciąga wzrok w każdym terenie. Fajny wygląd i błyszczące kolory sprawiają, że ten zdalnie sterowany samochód jest jeszcze fajniejszy. Bez względu na to, gdzie jesteś, będzie najbardziej rzucający się w oczy. Będziesz w centrum uwagi ludzi!

Wysoka wydajność: pojazd budowlany doskonale nadaje się do zabawy w piaskownicy, plaży, ogrodzie, salonie lub sypialni. mogą cieszyć się godzinami rozrywki na tych ciężarówkach.

Doskonałe wrażenia z kontroli: najnowsze pojazdy inżynieryjne zapewnią wyjątkowe wrażenia z jazdy. Jest to idealna zabawka do odkrywania dziedziny techniki motoryzacyjnej.

Best Serives: zwiększamy personel zespołu obsługi posprzedażowej i poprawiamy jakość obsługi. Będziemy 24 godziny online, aby zapewnić satysfakcjonującą obsługę!
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 1 battery
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..