0,00zł

Do Kasy

FunMate Technik CADA C61052w 1/17 RC samochód rolny z 4 silnikami, 1675+ części, wielofunkcyjny Farm Auto klocki kompatybilne z Lego Technic

Opinie:
(0)
  • Marka: Funmate
  • Model: B09L859ZV5
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 18:12 CET - więcej
938,90zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 55 x 19 x 17cm
Kolor: Cada C61052w
Wzór: Został wyprodukowany przez znanego projektanta MOC-Eric Trax, elektryczny, zdalnie sterowany samochód rolny. Klasyczny czerwony korpus. Wysoce symulujące detale zewnętrzne i wewnętrzne. Wymiary: 55 x 19 x 17 cm.
Właściwości: Dźwignia zmiany biegów w kokpicie jest włącznikiem sieciowym. Symulacja kierownicy, błotniki, tylne światła itd. Pokrywa ręcznie otwiera i zamyka. Lusterko wsteczne i drabina kokpitu są regulowane. karoserię i podnośnik można oddzielić, a inne urządzenia rolnicze można przymocować do karoserii.
Elektryczna funkcja zdalnego sterowania: może sterować samochodem rolnika, aby poruszać się do przodu i do tyłu. Symuluj kierownicę przedniego koła, aby osiągnąć manewrowanie i dokładność kierowania. Steruj podnoszeniem i opuszczaniem pługu z odległości i sprzęgnij wahacz przedniego haka. Steruj obrotem pługu o 180° z odległości, aby sparować obrót koła pługu i symulować realne działanie i jazdę.
Montaż: Zawiera łącznie 1675+ części, części wykonane są z przyjaznych dla środowiska i wysokiej jakości materiałów ABS. W zestawie z bardzo szczegółową instrukcją (może nie być dostępna w języku polskim) oraz opakowaniem krok po kroku ułatwiającym montaż. Zestaw funkcji zasilania: skonfiguruj 1 pudełko na baterię litową, 2 silniki M, 1 silnik L, 1 serwomotor.
Opakowanie: Dostarczany w oryginalnym kartonie kolorowym. Zazwyczaj wszystkie części są zawarte w pakiecie. Jeśli brakuje części, proszę wysłać nam zdjęcia brakujących części w podręczniku z niezbędnymi opisami (numer serii + ilość + zdjęcia). Wyślemy Państwu brakujące części za darmo.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 55 x 19 x 17cm
Kolor Cada C61052w
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..