0,00zł

Do Kasy

ASDF Zdalnie sterowana wywrotka budowlana, wywrotka budowlana Zabawki RC Pojazdy 1/16 6CH Pilot wozidło przegubowe dla wszystkich dorosłych i dzieci

Opinie:
(0)
  • Marka: ASDF
  • Model: B09M6VZW81
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 04/11/2022 17:45 CET - więcej
423,99zł
2. WYSOKA CZĘSTOTLIWOŚĆ 4GHZ: Automatyczne parowanie, długa odległość sterowania, dobra zdolność przeciwzakłóceniowa. Nadaje się do większej liczby ciężarówek grających w tym samym czasie bez zakłóceń.
MATERIAŁ WYSOKIEJ JAKOŚCI: Nadwozie wykonane jest z tworzywa ABS, Opony wykonane są z gumy. Jest wystarczająco wytrzymały, aby grać w pomieszczeniach i na zewnątrz.
NAPĘD NA 4 KOŁA: Idź do przodu / do tyłu; Skręć w lewo w prawo; Zrzucaj łóżko w górę iw dół. Napęd na 4 koła, wystarczająca moc do pełnego załadowania.
ROZMIAR: Długość: 16 "Szerokość: 5" Wysokość: 5 ", światła LED i silnik symulacyjny, Przestronny i szczegółowy projekt, tak jak prawdziwa ciężarówka.
AKUMULATOR DO ŁADOWANIA: Ciężarówka wykorzystuje akumulator 3,7 V 400mA (w zestawie), czas odtwarzania 20-25 minut, nadajnik wykorzystuje 2 baterie AA (brak w zestawie).
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..