0,00zł

Do Kasy

ASDF Zdalnie sterowana wywrotka budowlana, wywrotka budowlana Zabawki RC Pojazdy 1/16 6CH Pilot wozidło przegubowe dla wszystkich dorosłych i dzieci

Opinie:
(0)
  • Marka: ASDF
  • Model: B09M6VZW81
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 04/11/2022 17:45 CET - więcej
423,99zł
2. WYSOKA CZĘSTOTLIWOŚĆ 4GHZ: Automatyczne parowanie, długa odległość sterowania, dobra zdolność przeciwzakłóceniowa. Nadaje się do większej liczby ciężarówek grających w tym samym czasie bez zakłóceń.
MATERIAŁ WYSOKIEJ JAKOŚCI: Nadwozie wykonane jest z tworzywa ABS, Opony wykonane są z gumy. Jest wystarczająco wytrzymały, aby grać w pomieszczeniach i na zewnątrz.
NAPĘD NA 4 KOŁA: Idź do przodu / do tyłu; Skręć w lewo w prawo; Zrzucaj łóżko w górę iw dół. Napęd na 4 koła, wystarczająca moc do pełnego załadowania.
ROZMIAR: Długość: 16 "Szerokość: 5" Wysokość: 5 ", światła LED i silnik symulacyjny, Przestronny i szczegółowy projekt, tak jak prawdziwa ciężarówka.
AKUMULATOR DO ŁADOWANIA: Ciężarówka wykorzystuje akumulator 3,7 V 400mA (w zestawie), czas odtwarzania 20-25 minut, nadajnik wykorzystuje 2 baterie AA (brak w zestawie).
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..