0,00zł

Do Kasy

Bomoya Podwójna mata do tańca, przewodowa mata do tańca dla dwóch użytkowników, gra antypoślizgowa z 2 pilotem wielofunkcyjna do komputera, podwójna D, mata do jogi do gier szansowych, wielofunkcyjne gry i poziomy koc tancerza,

Opinie:
(0)
  • Marka: Bomoya
  • Model: B09M8LY3T8
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 11/11/2022 00:05 CET - więcej
263,20zł
♬ Najlepszy prezent dla dzieci: System programowy tej podwójnej maty do tańca jest w języku angielskim. Podwójna gra z matami do tańca, jest to również muzyczna zabawka wczesna edukacja, która może zwiększyć uczucia i szczęście z tobą i Twoimi dziećmi w trybie podwójnym.
♬ 150 zabawnych gier arCADE i idealna gra dla rodziców - dziecka: Spraw, aby Twoje dzieci ćwiczyły w najbardziej zabawny sposób! Podwójna mata do tańca, ta świecąca mata do tańca ma 3 poziomy trudności. Użyj na komputerze i na komputerze. Jest to również muzyka zabawka wczesna edukacja
❄Regulowane ustawienia: Obróć muzykę do szeptu lub głośność dzięki regulowanej głośności! Podwójna mata do tańca
❄Odpowiednie dla ludzi: Nadaje się dla pracowników biurowych, gospodyń domowych, studentów i osób, które często ćwiczą mniej, podwójna mata do tańca, jest również bardzo pomocna dla rosnących młodych ludzi.
❄ Mata taneczna o wysokiej elastyczności: Zapewnia wygodne i świetne wrażenia z tańca. Podwójna mata do tańca, z dużą czułością, dająca lepszą wydajność i dokładniejszą grę. Działa zarówno z komputerem, jak i .
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...