0,00zł

Do Kasy

Bomoya Podwójna mata do tańca, przewodowa mata do tańca dla dwóch użytkowników, gra antypoślizgowa z 2 pilotem wielofunkcyjna do komputera, podwójna D, mata do jogi do gier szansowych, wielofunkcyjne gry i poziomy koc tancerza,

Opinie:
(0)
  • Marka: Bomoya
  • Model: B09M8LY3T8
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 11/11/2022 00:05 CET - więcej
263,20zł
♬ Najlepszy prezent dla dzieci: System programowy tej podwójnej maty do tańca jest w języku angielskim. Podwójna gra z matami do tańca, jest to również muzyczna zabawka wczesna edukacja, która może zwiększyć uczucia i szczęście z tobą i Twoimi dziećmi w trybie podwójnym.
♬ 150 zabawnych gier arCADE i idealna gra dla rodziców - dziecka: Spraw, aby Twoje dzieci ćwiczyły w najbardziej zabawny sposób! Podwójna mata do tańca, ta świecąca mata do tańca ma 3 poziomy trudności. Użyj na komputerze i na komputerze. Jest to również muzyka zabawka wczesna edukacja
❄Regulowane ustawienia: Obróć muzykę do szeptu lub głośność dzięki regulowanej głośności! Podwójna mata do tańca
❄Odpowiednie dla ludzi: Nadaje się dla pracowników biurowych, gospodyń domowych, studentów i osób, które często ćwiczą mniej, podwójna mata do tańca, jest również bardzo pomocna dla rosnących młodych ludzi.
❄ Mata taneczna o wysokiej elastyczności: Zapewnia wygodne i świetne wrażenia z tańca. Podwójna mata do tańca, z dużą czułością, dająca lepszą wydajność i dokładniejszą grę. Działa zarówno z komputerem, jak i .
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..