0,00zł

Do Kasy

10-kanałowy zdalnie sterowana ciężarówka zabawki pilot wywrotka budowlana 1/14 RC wywrotka zabawki konstrukcyjne pojazd symulacja stopu ciężarówka budowlana prezent na boże narodzenie

Opinie:
(0)
  • Marka: YUMOYA
  • Model: B09MDMVR1G
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 04/11/2022 17:44 CET - więcej
801,93zł
[Przystojne ciało] Nasza zdalnie sterowana wywrotka budowlana wygląda fajniej i bardziej realistycznie. Bardzo nadaje się do dziecięcych gier fabularnych, bardzo nadaje się do piaskownic.

[Potężny napęd na cztery koła] Ta zdalnie sterowana wywrotka ma napęd na cztery koła z mocnym silnikiem. Do przodu do tyłu; Skręć w lewo w prawo; przechylić łóżko w górę iw dół. Bardzo odpowiedni do przenoszenia piasku/żwiru/ziemi i biegania.

[Sterowanie radiowe 2,4 Ghz] automatyczne parowanie, zakres sterowania 10-100 stóp lub więcej. Pozwoli to na jednoczesną gotowość do pracy wielu samochodów ciężarowych bez zakłóceń. Pozwól dzieciom cieszyć się grą.

[Wysokiej jakości i niepowtarzalna konstrukcja] Wywrotka rc jest wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i metalu, które mogą poradzić sobie z trudnymi wyścigami. Metalowa kabina sprawia, że ​​wywrotka jest bardziej realistyczna i fajna!

[Najlepszy wybór prezentu] Zdalnie sterowana zabawka-wywrotka to idealny prezent urodzinowy i świąteczny dla dzieci. To najlepszy wybór dla dzieci powyżej 3 roku życia, które kochają samochód. Bardzo nadaje się do zajęć rodzic-dziecko. Cieszcie się ciekawym życiem razem.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..