0,00zł

Do Kasy

10-kanałowy zdalnie sterowana ciężarówka zabawki pilot wywrotka budowlana 1/14 RC wywrotka zabawki konstrukcyjne pojazd symulacja stopu ciężarówka budowlana prezent na boże narodzenie

Opinie:
(0)
  • Marka: YUMOYA
  • Model: B09MDMVR1G
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 04/11/2022 17:44 CET - więcej
801,93zł
[Przystojne ciało] Nasza zdalnie sterowana wywrotka budowlana wygląda fajniej i bardziej realistycznie. Bardzo nadaje się do dziecięcych gier fabularnych, bardzo nadaje się do piaskownic.

[Potężny napęd na cztery koła] Ta zdalnie sterowana wywrotka ma napęd na cztery koła z mocnym silnikiem. Do przodu do tyłu; Skręć w lewo w prawo; przechylić łóżko w górę iw dół. Bardzo odpowiedni do przenoszenia piasku/żwiru/ziemi i biegania.

[Sterowanie radiowe 2,4 Ghz] automatyczne parowanie, zakres sterowania 10-100 stóp lub więcej. Pozwoli to na jednoczesną gotowość do pracy wielu samochodów ciężarowych bez zakłóceń. Pozwól dzieciom cieszyć się grą.

[Wysokiej jakości i niepowtarzalna konstrukcja] Wywrotka rc jest wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i metalu, które mogą poradzić sobie z trudnymi wyścigami. Metalowa kabina sprawia, że ​​wywrotka jest bardziej realistyczna i fajna!

[Najlepszy wybór prezentu] Zdalnie sterowana zabawka-wywrotka to idealny prezent urodzinowy i świąteczny dla dzieci. To najlepszy wybór dla dzieci powyżej 3 roku życia, które kochają samochód. Bardzo nadaje się do zajęć rodzic-dziecko. Cieszcie się ciekawym życiem razem.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...